Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar politikában mennyire...

A magyar politikában mennyire van jelen a tekintélyelvűség, a tekintély tisztelete?

Figyelt kérdés
Ezt most úgy értem, hogy a választó teljesen megbízik egy politikai vezetőben, és ő nem gondolkodik, mert a vezetője majd megteszi ezt helyette is. Tehát hogy felnézünk valakire, követünk valakit. És nem gondolkodunk magunktól.
2021. jan. 3. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag erről szólt eddig az egész magyar történelem.De szerintem külföldön is jelen van csak nem tudom mennyire.Sok helyen jobban sok helyen kevésbé de sajnos nem pusztult ki a rákba.Az Orbán és gyurcsány kormányzás tipikus példái.Van a megkérdőjelezhtetlen vezető amelyik nem téved és a hivek meg mindent elnéznek neki.A 2006 os szemkilövetésnél a nagymamám ilyeneket mondott hogy mit tüntettek ott amikor ennek semmi köze a jogtalan rendőri fellépéshez.Halkan megjegyzem a turista nem tüntetett mégis kapott az attakból.Na sajnos ez a toxikus selejt gondolkodás van.Gusztustalan.És a saját nagymamámról van szó.AZ ilyet mondjuk legszivesebben letagadnám és nem nem a politika ugraszt össze hanem az zavar hogy embertelen és buta nyugger.LEszarom hogy rokon ami szégyen az szégyen nem kivételezek.
2021. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!