Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha január 11.-én kinyitnak a...

Ha január 11.-én kinyitnak a sulik, maszkot kell majd viselni a folyosón, a tanteremben stb?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

1. Jelenleg csak hibbantagyú barom állatnak jutna eszébe, hogy valóban kinyissa az iskolákat.

2. El nem tudok képzelni olyan scenariot, ahol zárt térben bármely összezárt emberek úgy lehetnének együtt, hogy az egyik ne fertőzze meg a másikat. Eddig is a magyar állam hazugsága volt az, hogy összezárt embereket, akik nem viseltek KÖTELEZŐEN maszkot.

2021. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
szerintem igen, mert általánosban most is maszkot kell hordani (ezt nem tudom, hogy államilag kötelező-e, egy barátom, aki nyolcadikos, náluk kötelező, de ő egyházi suliba jár)
2021. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!