Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Koronavírus. Mi lesz január...

Koronavírus. Mi lesz január 11 után a korlátozásokkal?

Figyelt kérdés
Mikor jelentik be hogy mi lesz ezután? Vajon milyen enyhítések vagy szigorítások várhatóak?

2021. jan. 3. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Minden korlátozás marad, még egy hónapra hosszabbítanak
Minden korlátozást eltörölnek
Kijárási korlátozás enyhítése
Korlátozások mellett kinyithatnak az éttermek, kocsmák, edzőtermek
Nem oltatom be magam
46 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Soha nem lesz már enyhítés. Még az év első felében az összes EU-tagállamban bevezetik az egész napos kijárási tilalmat, csak dolgozni lehet majd járni, meg max hetente egyszer-kétszer bevásárolni. Majd arra fogják, hogy a vakcina sem nyújt 100%-os védelmet.
2021. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Már rég bejelentették, hogy a középiskolák újra kinyitnak - ami szerintem óriási hiba, de mindegy.

A többi marad.

2021. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

#2 Hol van erről hivatalos info?


[link]


Jelenleg ez a legfrissebb fejlemény, hogy semmin nem lehet lazítani mert meg kell védeni az országot egy harmadik hullámtól.

Ha kifogásolnád a cikket csak azért mert "négynégynégy" akkor keress rá YouTubeon Orbán mai beszédére. Ugyanezt mondta.

2021. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

3:

Itt a hivatalos infó:

[link]

De a 444 is megírta:

[link]

(Én a 444-et nem kifogásolom, annyira nem vagyok droid. :) )

2021. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

#4 Akkor most döntsük el ki hazudik :D


Orbán vagy Maruzsa? Ellenkezőjét mondták egymásnak.

2021. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs itt ellentmondás, azért írtam, hogy a középiskolákat kinyitják, de a többi marad.
2021. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Matuzsa nem mondta biztosra a középiskolák kinyitását. Azt mondta, hogy ha az adatok engedik akkor lesz jelenléti oktatás.
2021. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
16:36: hát akkor majd kiderül...
2021. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Orbán helyében valamennyit lazítanék. Mondjuk visszatérnék a novemberi átmeneti állapothoz. Ehhez:

Éjféltől újra rendkívüli jogrend lép életbe Magyarországon, éjfél és hajnal 5 között kijárási korlátozást vezet be a kormány. A szórakozóhelyeket bezárják, a moziban, színházban, stadionban három széket üresen kell hagyni nézőnként. A parkolás ismét ingyenes lesz – ezeket jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a Facebookon.


Kivéve:

Ingyen parkolás

2021. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem meg vissza kéne hozni a tavaszi szabályokat, az a rendszer működött is. Kijárási korlátozás, de a nap 24 órájában ugyan azokkal a kivételekkel. Mert sajnos sanszos, hogy a karácsonyi mászkálás+szilveszteri bulikázás+az új mutáció okoz majd bonyodalmat :/
2021. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!