Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják sokan azt,...

Miért gondolják sokan azt, hogy január 11. után folytatódnak a korlátozások? Hisz nemrég jelentették be, hogy megkezdődik a jelenléti oktatás is.

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted ha feloldanak mindent, akkor attól nőni fog az "oltakozási" kedv?
2020. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

És, akkor mi van, ha megkezdődnek az oltások?


Július lesz, mire elegendő ember be lesz oltva.


Kisebb lazítások (kijárási tilalom eltörlése) lehetnek.De nagyobb mértékű lazítás július előtt nem lesz.

2020. dec. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Akkor miért nyitják ki a középiskolákat?

Én nem oltom be magam

2020. dec. 19. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan jött ki nálad a július? Számszerűen mennyi emberre gondolsz, amihez ennyi idő kell?
2020. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem hajlandóak elfogadni, hogy a társadalom döntött, és inkább szembenézne a vírussal, minthogy beoltatná magát, vagy további korlátozások között vegetáljon.
2020. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek az 5össel. Én pont így gondolom, inkább a virus, mint a vakcina vagy a korlátozások.
2020. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Ez már az oltási propaganda része, összehangoltan szinte dátumra pontosan az egész unióban.

Addig fognak szigorítani, míg a többség nem oltat,idézőjelbe önként.

mivel ha tényleg szószerint kötelezővé tennék, volna olyan tüntetés mindenhol, hogy másnak nem volna parlamenti tanácskozás, meg cecilla is egyből home officból nyomná, mert az utcára nem akarna kimenni.

Már dolgozzák ki azokat a terveket, lehetőségként, ha így nem megy, akkor milyen és mennyi intézkedést hoznak, hogy az emberek elkezdjék beoltatni magukat.

Legérdekesebb dolog, nem tudom kinek tűnt fel.

első nap micsoda hírverés volt a kormányzati oltási honlapnak, mennyien regisztráltak.

utána meg semmi, mert szinte alig van ember aki felakarna iratkozni.

2020. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem feltünt. Első nap is csak azért volt sok mert a rettegő réteg mind az első nap ráugrott az oldalra. De rajtuk kívül nincs ember aki ezt be merné vagy akarná adatni.
2020. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Azt mondták hogy mutatják majd mennyi ember akarja magát beoltatni.

Nos az első nap média szenzáció hírei után mikor az összes rettegő józsika,juliska néni feliratkozott, nem volt szerintem számváltozás, és az oltási propaganda miatt, ezt nem akarnák már este a híradóban bemondani.

2020. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltam már lélegeztető gépen, nem most.


Nem embernek való!

És pl elég sokszor agykárosodással is jár.


Szóval én várom az oltást, bármit is okoz, csak azt ne!

2020. dec. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!