Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Addig nem lazítanak a korláto...

"Addig nem lazítanak a korlátozásokon, míg be nem fut elegendő vakcina." Igaz ez a hír? Január 11 után is otthon kell dekkolnunk?

Figyelt kérdés
Nem nyithat ki megint semmi minimum februárig? :O

2021. jan. 4. 14:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintetek esetleg kinyitnak az uszodák is??
2021. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező

Az első oltásokat karácsony után kezdték el és ebben a pár hétben az első 30 ezer ember oltása történik még csak meg. Majd ha itt lesz több százezernyi oltóanyag és aki akarta azokat majd mind beoltották, majd EZZEL EGYÜTT csökken a fertőzések száma, a halálos áldozatoké, majd akkor lesznek visszavonva a korlátozások.

2021. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Értem utolsó, köszi az infót
2021. jan. 4. 16:50
 14/18 anonim ***** válasza:
31%
A korlátozások enyhítését leghamarabb késő tavasszal fogják meglépni. Mert addig nem fog számottevő mennyiségű vakcina érkezni. Csak ezt nem merik kimondani akkorát esne a támogatottságuk.
2021. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, aki még elhiszi azt amit mondanak az meg is érdemli. Remélem mindenki emlékszik arra, hogy a "védekezés egy új szakaszba lépett" és "nem lesznek olyan korlátozások mint tavasszal", meg "most már csak egyéni védekezés lesz".


És na lám na lám most pont ugyanaz a helyzet mint tavaly tavasszal. Gyakorlatilag most is a munkán kívül nem mész sehova, mert nincs hova. Nincs iskola, nincs semmilyen szórakozás, stb. #maradjotthon # nélkül


Én már amúgy akkor is tudtam, hogy az csak mese habbal, mert ősszel beüt megint a dolog és ugyanaz lesz. Bár azért reménykedtem, hogy csak betartja a szavát OV, de azért realista voltam, hogy nem lesz mégsem úgy.

2021. jan. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14 "A korlátozások enyhítését leghamarabb késő tavasszal fogják meglépni. Mert addig nem fog számottevő mennyiségű vakcina érkezni. Csak ezt nem merik kimondani akkorát esne a támogatottságuk."

KINEK?

A kormány oldaláról fél éve mondják el minden létező csatornán, hogy első körben pár ezernyi adag érkezik, majd az első nagyobb mennyiséggel az egészségügyi dolgozókat oltják be, utána a kockázati csoportba tartozókat és utána majd ha lesz tömegben érkező vakcina, akkor majd aki még szeretné. Már ősz végén elmondták, hogy januárra várható az első pár tízezernyi adag, utána hónapokba telik majd mire megérkezik a többi sorban HA minden megy úgy ahogy akkor kinézett.

Most ez is történik. Decemberben megérkezett az első pár vakcina, majd 70000, amivel 35 ezer ember oltását megkezdték december 25-vel és most várja az oltóközpont a többit.

Ki nem mert elmondani eddig és mit nem mertek?

2021. jan. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, hogy január 11-gyel kapcsolatban csak a középiskolák megnyitását írták. Mást nem ígértek erre a napra. Nem kell a konkrét időpontot úgy várni, minta a Messiást.
2021. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
24%
Én attól félek, hogy mi lesz 2022-ben. Egy ilyen helyzet megrendít minden kormányt. De ha 1,5 év múlva az ellenzék nyer abba mind beledöglünk.
2021. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!