Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bértrollnoki állásból ma...

A bértrollnoki állásból ma meglehet idehaza élni, vagy csak jövedelem kiegészítésre elegendő?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Én főállású fidesz bértollnok vagyok, másfél millió forintot utalnak nekem havonta, ezért napi 100 kommentet kell megírnom. Megélek belőle, nincs szükségem mellékállásra.
2020. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem kicsit többet, mert regebben vagyok a szakmában
2020. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, mennyire vagy hatékony troll. Ha jó vagy, simán megélhetsz belőle.
2020. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Ellenzéki bértroll vagyok, havi 2 millát fizet egy S44oro4s! alapívány. Mellékállásban mentőtisztnek adom ki magamat az ATV-ben és tüntetésekre járok. Szűkösen, de meg lehet élni belőle, tegnap voltam állásinterjún egy Fi88desze8s! bértroll cégnél, reménykedek, hogy ők megadják a havi 3 millát.
2020. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Van az oldalon egy fizetett troll, aki állítása szerint mérnök. Ha igaz, amit ír, akkor jól fizethet a trollkodás, mert versenyképes a mérnöki fizetésekkel.
2020. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha eljutsz odáig hogy valaki/valakik bértrollnak alkalmaznak, akkor meg is fogsz élni belőle. Ez egy kétélű fegyver, bizalmi munkást igényel.
2020. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Miért kellene bértrolloket fizetni, ha az Index meg az Origó kiképzi az INGYEN dolgozó kommentelő hadseregét?
2020. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Aztán honnan tudjuk? Egyedül Pozitív Visszacsatolás volt, akiről kiderült, hogy Bértrollnok volt, mert félórával azelőtt posztolt itt mindenféle infókat a CSOKról, stbről, hogy arról egyáltalán beszélt volna a kormány.

CSOKnál is olyan szempontokat tudott még ami még sehol se lett megosztva, se hivataloknak, se bankoknak.

2020. jún. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos elképesztő módon felhígult a bértollnokok kara; egészen sötét idióták is vannak, akik már a létükkel undort keltenek - és nem csak az ellenzék soraiban! A legtöbbjük kontra-produktív, pedig vannak itt is és egyéb fórumokon is nagyon jó tollú kommentelők - igaz, nekik meg van az áruk, amiért minőségi munkát végeznének.
2020. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Azokra gondolsz, akik itt tolják az origo-szintű f.aszságaikat kérdésnek "álcázva"? Remélem, hogy sokat keresnek, mert ha egyszer eljön az ideje annak, hogy a képességeikből kell megélniük, a megtakarításuk megnyújtja a szenvedéseiket az éhenhalás előtt.
2020. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!