Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyar jobboldal jövője?

Mi a magyar jobboldal jövője?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lesz a magyar jobboldallal a következő 30-40 évben? A fiatalok közül sokan liberálisak, persze vannak jobboldaliak is. Szerintetek hogyan fog alakulni a magyar és a világpolitika?
2021. jan. 5. 01:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, még azt sem lehet tudni hogy mi lesz itt 2 év múlva, nem hogy 30 év múlva.
2021. jan. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a kávéfőzős lucák a korosztály 5%-át teszik ki.


20-as évek vége 30-as évek elején tömegesen lesznek a fiatalok jobboldaliak és konzervatívok, amikor látják, hogy a családtámogatások mennyit is jelentenek, és, hogy az emberek 90%-ának a balliberálisok globalista karriernarratívája egy szimpla hazugság.

2021. jan. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

#2 a bal oldalnál sem nem a globalizmus, sem nem a karrierizmus a probléma.


A bal oldal problémája a multikulturalizmus eröltetése, a hagyományellenesség, a generációs ellentétgenerálás st a baj.


Globalizált világban élünk már a huszadik század óta.

A globalizmus már régóta része a konzervatív világszemléletnek.

2021. jan. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Feltörekvő előretörés, mert a Vezírt minden egyes állampolgára kedveli.
2021. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Lungo Drom...
2021. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

Remélem, hogy egyre többen fogják értékelni a családtámogatasok lehetőségeit.

20 éves vagyok, ez még kicsit távol áll tőlem, de a szüleim a mai napig emlegetik, hogy milyen szerencsések es könnyebb helyzetben vannak azok akik most nevelehetnek gyerekeket, mivel amikor mi voltunk kisgyerekek a bátyámmal (Gyurcsány kormány alatt) semmi támogatás nem volt, magas volt a rezsi, bérek a béka segge alatt, egyszóval nehézkesen tudták nekünk megteremteni a dolgokat úgy (persze mi ebből semmit nem érzékeltünk)

Szóval remélem, hogy ezek a lehetőségeket 20-30 év múlva is jelen lesznek az országunkban.

2021. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#6 milyen magas volt a rezsi? Mert a "rezsicsökkentés", előtti gáz, és villany egységárában csak szószerint filléres különbségek vannak a maihoz képest. Magyarul ugyanannyiba kerül.


A bérek kisebbek voltak ja, ahogy az adók, és árak is...

2021. jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként a magyar jobboldalnak nincs jövője, mert a magyar balos. Lásd ezért nem is létezik magyarországon jobboldali párt, csak olyan szélbalos, ami jobboldalinak hirdeti magát.
2021. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
#7 ezekbe bele lehet kötni,nem megyek bele..mert ezt csak azok fogják megérteni, akik hasonló helyzetben voltak..
2021. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 én hasonló helyzetben voltam, mert dolgoztam akkor is, na meg megvana "rezsicsökkentés" előtti számla is, így össze tudom hasonlítani az energia egységárakat...
2021. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!