Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a másodfokú bíróság is...

Ha a másodfokú bíróság is bűnösnek talál, akkor idén megyek még bv-be vagy még idén nem?

Figyelt kérdés

A Békéscsabai Rendőrkapitányság meggyanusított, az ügyészség megvádolt rablás bűntettel, egy fél órával előtti másik helyen lopás vétséggel. (Csabán mind a két hatóság sajnos elfogult). Most bíróság előtt állok és a bírónő, ha március 2-án kimondja az ítéletet, hogy bűnös vagyok és 8 év börtönre ítél, (bármire ami nem felmentés ítél) fellebbezek. Ekkor nincs vége az eljárásnak. Megy a Gyulai Törvényszékre az ügy.


Tekintettel arra, hogy a Főügyészség is átnézi az ügyet, a törvényszék is, nem egy-két hónap múlva lesz a nyilvános űlés, (mert az lessz, ott leszek), hanem több. A multkori tárgysláson megkérdeztem a kirendelt védőt, hogy Ő jön a törvényszékre is, azt mondta -igen én fogok menni-.

Neki megsúgtam, hogy mindenképp lesz törvényszék, mert ha elítél a bírónő, én fellebbezek, ha felment, akkor sz ügyész fellebbez. Utóbbit azért tudom, mert ha frlmentene engem, akkor biztos, hogy az ügyész nem nyugodna bele, hanem fellebbezne.


Tekintettel arra, hogy korábban többször voltam büntetve és jelenleg is eljárás van ellenem Debrecenbe ahol lakom, így tutira a max 8 évet adja a bíró, mert semmi enyhítő nem lesz. Mondjuk, az, hogy gyan vagyok Debrecenbe, nem jelent semmit a bíróságon, mert nem elítélt vagyok csak gyan.


Kérdésem az lenne, ha kimondja az ítéletet, ami egyértelmű letöltendő a multam miatt, fellebbezek és megy a törvényszékre, akkor ott gondolom sokáig űlnek rajta, közbe lesz nyári szünet is, és megint karácsony, lehet, hogy a törvényszék jövőre lesz és, ha helybrnhagyja a járásbíróság döntését, akkor csak azután megyek börtönbe? Magyarán idén még nem megyek börtönbe?


A kirendelt védőtől kérdeztem, hogy ha itélet lesz, akkor kb 2 hónap múlva lesz törvényszék, szt mondta, hogy ááá...több. De konkrétat nem tudott mondani.


Édesapám Hajdúsámsonba lakik a barátnőjénél, van egy háza Sámdonkertbe és ami nem kell neki, ha baj lenne, azt monta 15 re meghírdeti eladásra és sz árából egy nagyon profi ügyvédet fogadjak, az nem fogja hagyni, hogy börtönt lássak. De hülyeséget monfott nagyon édesapám. Ezért eladni.



2021. jan. 5. 13:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
De most TÉNYLEG csak normális válaszolók válaszoljanak az előbb leírt kérdésemre.
2021. jan. 5. 13:45
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor te ártatlan vagy és nem tettél semmit?Ha nem akkor nem tudom milyen alapon elfogult a hatóság?
2021. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz börtönbe menni, mivel kamu kérdéseket teszel fel, már évek óta. :-). Neked Debrencetől kezdve, Győrig, Békéscsabáig mindenhol van ügyed. De már ott lebuktál, hogy előző-előző valamelyik kérdésedbe elvileg Békéscsabán voltál tárgyaláson, akkor amikor nem is volt Bíróság. :-).
2021. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak értelmes választ kérek. Köszi.
2021. jan. 5. 13:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A bíróság késésben van, rég meg kellett volna szabadítani az embereket a hülye kérdéseidtől!😃
2021. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd a Gyulai bírónőnek megmutatom ezeket a gyakoris válaszokat, úgy is ismerem. Segítek, hogy hamarabb kerülj rács mögé, nyugi!
2021. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
ennek mi köze a politikához? (A bíróságok a kormánytól függetlenül végzik a munkájukat)
2021. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
mész a sittre, idén hála istennek, remélem minnél hosszab időre
2021. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés önmagában megérne nyolc évet.
2021. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát nem kamu.

Egy ideig valaki majdcsak minden nap belinkelte itt a kérdéseimbe azt a békéscsabai ügyet ami fent van ott sajtóba, azzal gyanúsítottsk meg 2018.12.7-én.

Én most nem tudom visszakeresni hirtelen, de ha az a valaki itt vsn linkelheti megint.


Úgyhogy igaz.

2021. jan. 5. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!