Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karikó Katalin, kisújszállási...

Karikó Katalin, kisújszállási asszonyság kikre célzott, mikor magyarországi ellenlábasokról beszélt? Nem tudunk örülni a magyar vakcinának?

Figyelt kérdés

[link]


Feltételezem, azt sérelmezi, hogy Magyarországon van a legtöbb oltás ellenes/konteó hívő. Illetve ő személy szerint úgy tartja, hogy nem túlzás magyar vakcinának nevezni ezt.



2021. jan. 5. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Az ellenlábas az nem egy antianyagból készült főzőedény, egy sci-fi fazék? Én úgy tudtam.
2021. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Annyira magyar ez a vakcina, mint amennyire te eszkimó vagy.

Nem magyarországon készült, nem magyar pénzből lett kifejlesztve.

Ha épp véletletnül egy indiai kutató ér el áttörést ugyanabban a laborban, akkor meg indiai vakcina lenne? :D

Hagyjuk már ezt.

Egy vakcina akkor magyar, ha magyarországon, magyar pénzből működő laborban, magyar minőségbiztosítási és technológiai előírások mellett fejlesztik ki.

Hogy a kutatóknak milyen a nemzetisége, az teljesen lényegtelen.

2021. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

„Azt reméltem, hogy az, hogy magyar vagyok, egy kicsit összefogja az otthoni ellenlábasokat, és együtt örülnek, hogy országunkat jó fényben emlegetik, de hát én már ilyen naiv vagyok.”


én ebből azt értem, hogy abban reménykedik, hogy a Magyarországi egymással nem szimpatizáló embereket hozza ez a közös siker kicsit összébb.

Mint amikor mondjuk nyer a válogatott aztán annak tud örülni a Fideszes meg a DK-s foci drukker is.


Karikó Katalin: „Most azt mondani, hogy magyar ész volt benne, talán nem túlzás” ha ő úgy érzi, hogy lehet ezt mondani akkor legyen már inkább neki igaza és nem a szájkeratés, üres feles poharakon kívül semmit az asztalra letevők helyett.

2021. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
A magyar ember minek tud örülni?
2021. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hypno ***** válasza:
75%

Ha ismered az "ellenlábas" szó jelentését, akkor ez nem kérdés.

Arra a sok kreténre, akik politikai szimpátia alapján a saját rokonaikkal sem állnak szóba, ha az illető a másik táborhoz tartozik.


A magyar meg már csak olyan, hogy iszonyú büszke tud lenni a kínai szármzású korcsolyázó világ és olimpiai bajnokra, szerb származású kajakosra, arab származású vívónőre, stb, de banánnnal dobálja meg a színes bőrű focistát, ha az ellenfél csapatában játszik.


Büszke a magyar származású Nobel díjasokra, akik mind külföldön kaptak annyi támogatást, hogy kiteljesedjen a tehetségük. Itthon csak gáncsolták vagy üldözték őket. És amikor büszkék vagyunk, az sem számít ha valamelyik zsidó.

2021. jan. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
ma 14:21 Minek? Sorosnak, migráncsnak.
2021. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg azokra célzott ellenlábasként, akik sokat tettek azért, hogy ő elhagyja a szegedi Biológiai Intézetet. A kutatók ugyanúgy fúrják egymást, mint bárki mások egy adott munkahelyen és fő fúrók többnyire a csekélyebb képességűek közül kerülnek ki.. Ő legalább örülhet annak, hogy volt annyi nyugati összeköttetése annak idején (mert azt kétlem, hogy csak úgy a nagy vakvilágba ment volna), hogy fiatalként nekivághatott a nagy útnak, ami nyilván disszidálásnak minősült.
2021. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hypno ***** válasza:
44%

#7

Pedig csak úgy nekivágtak a nagyvilágnak. Gyerekkel, maciba varrt pénzmaggal.

2021. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

4 "A magyar ember minek tud örülni?"


Én magyar ember vagyok és annak örülnék, ha a fociválogatott kitömné a brüsszeli csapatot

2021. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10! Látszik, hogy te tudod értékelni a világ FONTOS dolgait!
2021. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!