Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit értett orbán az alatt,...

Mit értett orbán az alatt, hogy "köszönjük a zsidóknak hogy kiálltak olyan sokszor Magyarországért"? Ezt mondta ezen a zsidó-kongresszus vurslin. De nem tudom mire célzott. Valaki?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Mezei nyalizás volt,semmi egyéb.Ő is utálja őket egyébként...
2013. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ő sem tudja csak ezt írták a papírra ezért ezt mondta.
2013. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ő se tudja.
2013. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Vannak képek , Orbán elég feszült , ideges a kongresszuson.


Gondolom neki sem jön be , hogy beleköpnek a levesébe a zsidók , nem hiszem , hogy valójában is úgy szívleli őket , mint ahogy mondja.

2013. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Van olyan ország európában, aki nem ezt olvasta volna fel?
2013. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én megnéztem a beszédét, és pont olyannak láttam, mint amikor Vona Gábor kérdezte őt arról, hogy van-e cigánybűnözés, avagy sem. Nem szoktam sok orbán beszédet nézni, de az megragadt bennem, hogy akkor is pont ugynailyen nyugtalan volt, és próbált megfelelni minél

jobban. Csak azt hiányoltam, hogy most nem gombolja ki-be a zakóját :)

elképesztő hogy milyen nyalásverseny lesz ebben a pár napban itt..

2013. máj. 5. 22:43
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
mert ez volt a papíron amit a zsidók adtak neki csak azt tudnám hogy mikor álltak ki az országért a zsidók lehet arra gondolt mikor soros gyurika megpróbálta bebuktatni a forintot
2013. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hát igen, én sem tudok másra gondolni. vagy talán arra utalt, amikor lelőttek 1975-ben egy malév járatot. tudja a fene
2013. máj. 5. 23:27
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Biztos Kohn Bélára, Rosenfeld Mátyásra, Szamuelly Tiborra, Singer Ernőre és a többi hasonszőrű seriffre gondolt, akik rengeteg magyar embert segítettek a Mennyországba a halálra kínzásokkal...
2013. máj. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy "pénzt ide, mert mostár aztán a keresztcsontnál tart a nyelvem!"
2013. máj. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!