Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ne adja Isten, a NER...

Ha ne adja Isten, a NER kinyitja a sulikat jövőhétre, a maszkviselés, lázmérés marad?

Figyelt kérdés
Mert felőlem nyisson ki akkor, de ne keljen maszkot hordani, meg lázat mérni, mert amíg ezek meg vannak, addig nem normális a helyzet. Sokkal jobb otthon tanulni, mint 8 órákat a maszkban ülni, főleg ha fűtenek is, mint egy gázkamrában....
2021. jan. 5. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mindenki érti, hogy nem akartok iskolába menni, de előbb-utóbb újra muszáj lesz, készüljetek lélekben! Felesleges ez a rettegés a gyakorin, meg kétpercenként megkérdezni ugyanazt a butaságot, amire jelen pillanatban még SENKI nem tudja a választ. Igyekezz a tanulmányaiddal foglalkozni, és légyszi ne akarj már 15 évesen veszélyhelyzeti intézkedéseket hozni vagy felülbírálni, elég okos emberek foglalkoznak a kérdéssel 24/7, bízz bennük egy kicsit!
2021. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Nem 15 vagyok, de köszönöm, hogy fiatalítasz, bár annyi lennék még. Ez a koncepció egyelőre működik, szerencsére én már az érettségin is túl vagyok, sokat nem kell tanulnom, itthon is tökéletesen sikerül. Csak azért nincs kedvem vissza menni, mert Viktor betojik néhány ezer járványtagadótól, akik az olyanok szavain, mint Gődény fel lettek izgatva, hogy nem kellenek a korlátozások. De be kell látni, ha muszáj, otthon kell maradni. Én a magam részéről otthon maradnék, mint sem egy maszkot viseljek reggel 4-től este 5-ig vagy 6-ig, míg hazaérek. Vagy akkor tegyék opcionálissá, aki akarjon menjen, aki meg online akar maradni, hadd maradhasson.

2021. jan. 5. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

"de köszönöm, hogy fiatalítasz"


Nem én voltam, a századjára feltett gyerekes kérdés tehet róla. :)


"Csak azért nincs kedvem vissza menni, mert Viktor betojik néhány ezer járványtagadótól, akik az olyanok szavain, mint Gődény fel lettek izgatva"


Meg ez is. Gyermeki elme kell ahhoz, hogy úgy képzeld el, Viktor nézi a Gődény-videókat, és úgy nekikezd a rettegésbe, hogy innentől kezdve ez alapozza meg a döntéseit. :D


Ezektől függetlenül a nézőpontot valid, a héten kiderül, hogy hogyan tovább.

2021. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Akkor Vityka a járványszakembereire fog hallgatni, akik remélhetőleg nem fogják azt javasolni neki, hogy nyissa ki a sulikat. Azt, hogy a kijárási tilalommal mi lesz, őszintén nem érdekel, úgy sem járok már sehova, hideg van a csavargáshoz. :D
2021. jan. 5. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy van-e lazmérés meg maszkviselés mert pl nálunk a suliban sz@rnak rá. Pl lázmérőzes sztori: oszt.társamnak 51 Celsiust mutatott a hőmérő és beengedték. Alapvetően a lazmérők is rosszak meg minden diák trükközik, meg amúgy is legtöbbször rá se nézek a mérők csak mondják hogy következő.



Maszkviseléstnálunk tanárok 85%-a nem nézi a maradék sem büntet. 1 azaz egyetlen kivételr tudok.

Nálunk ez volt az utolsó rendes héten novemberben.


Bocs de szerintem mindegy.

2021. jan. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor van értelme kinyitnia az iskoláknak ha nem hoznak hozzá semmilyen intézkedést . Gyerekek , nem fogják betartani.
2021. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!