Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a Mi...

Mit szóltok hozzá, hogy a Mi Hazánk Mozgalom véget vetne a lezárásoknak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezzel bizonyára nagy támogatottságra fognak szert tenni.



2021. jan. 5. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
21%
Képzeld, nem szedek semmilyen szert, és még egy algopyrint is utoljára kb 5 éve vettem be. Köszönöm jól vagyok. Szeretnék így is maradni, ha diktatorikus hajlamú begyógyszerezett "többségünk" megengedné....
2021. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
78%

Pedig elnézve a hisztidet lehet nem ártana legalább egy nyugtató.


De amúgy nem válaszoltál a kérdésemre!

Miért nem tudsz elmenni munka után mozogni?

2021. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
8%
Itt van a hisztis válaszoló :)) Te még oda is képes voltál a hisztit beszúrni, mikor valaki ruha anyagot keresett. Hidd el, attól hogy mindenkire ráfogod, még nem fogsz meggyógyulni... Tudom hogy vallató kérdéseid özönétől a rokonaid már régen elmenekültek, főleg a 20 év alattiak, akik ha bármiben ellentmondtak neked hisztiztek....És most ott ülsz nagy magányodban, és muszáj, egyszerűen muszáj azt mondanod hogy hiszti, és muszáj beosztanod mindenkinek a napját, ha már a környezeted nem hagyja. Tehát itt most neten nyomatod. Furcsa egy állatfajta vagy :)
2021. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként a lepontozás nem fog rajtad segíteni. Szóval hiába, attól még beteg maradsz hogy nyomogatod a lefelé kezet...
2021. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
27%

Kérlek, próbálj rájönni, hogy miért megy ki valaki 8-9 felé mozogni.

Ok, most megfogalmazom újra, bár kicsit türelmetlen vagyok a nagyon gyakorlatiatlan emberekhez. Ilyen események zajlanak egy napban: evés, majd evés után tele hassal nem mozgunk. Túlóra. Bizony. Gyerekek altalása. Házimunka. Vacsora készítés. Sőt, kapaszkodj meg: Az emberek olyankor esznek amikor megéheznek. Mert ez így jó. Az immunrendszerünknek. A munkaképességnek. Ami nekünk most extrán kell. Ha kárt okoznánk azzal hogy kimegyünk, nem szeretnénk kimenni. De nem okozunk kárt. Remélem segítettem.

2021. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
19%
Hány kiló vagy szivi? Aki itt vallatsz és lepontozol, csak kérdezem. Kitalálom 100 kilós háztartásbeli ingyenélő vagy, és sikítófrászt kapsz ha valaki elmegy az utcán a házad előtt este, mert azt hiszed szellem :D
2021. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
22%
És még ez alatt a kérdés alatt is folytatjátok. Ok, tényleg tízezreket nyer egy párt azzal hogy komolyan veszi a lakosokat. Ti meg még folytatjátok az eddigi viselkedést és még több embert veszítetek el. Lehet gondolkodni.
2021. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
38%

55!


Magyarázhatsz, de értelmetlen. Egy gyerek sosem fogja megérteni, hogy mire megy el egy felnőtt 8 órás szabadideje. Pedig egyszerű:

2 óra elmegy a gyerekre

2 óra elmegy a munkába járásra (öltözéssel, fogmosással, stb-vel együtt van ennyi.)

A munkaidő általában 8.5 óra ebédszünettel, tehát maradt 3.5 óra. Ha valaki 10-re jár dolgozni, akkor 18:30-ra ér haza. Ha még beiktat egy bevásárlást, akkor legalább 19 óra lesz. És addigra megéhezik, evés után azonnal nem lehet edzeni. Tehát 20:00-kor esélye sincs elindulni.

Jó, ha ebbe a megmaradt 3.5 órába az evés, minőségi idő a párommal, edzés és szex is belefér. Általában csak az alvás rovására sikerült.

De itt most az a lényeg, hogy 20 előtt gyakran el sem tud indulni az ember. És akkor arról még nem is beszéltem, hogy munka után még elmegy az ember egy tanfolyamra vagy vállalkozó és azt veszi észre munka közben, hogy ráesteledett.


Mindezek ellenére a Mi Hazánk mostani felvetése csak egy blöff.

(Most mindkét oldal le fog pontozni. :) )

2021. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
20%
Én nem pontozlak le, engem a pártok kevésbé érdekelnek mint a józan gondolkodás (bár kb 5x annyira tetszik így a párt mint előtte). Úgyhogy én felpontoztalak. És köszönöm hogy leírtad. Egyébként ők szerintem nem gyerekek, akik itt értetlenkednek. Van az a könyv csak a címlap reklám szokott megjelenni a "mérgező emberek" Szerintem az ilyenekről szól a könyv kb, akik itt játsszák az eszüket az értetlenkedéssel.
2021. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
21%

#58 Én viszont lepontoztalak, mert én sem értem.


Pedig 34 vagyok IRL.


Én jól el vagyok itthoni edzéssel is, csak futni járok el néha és kerékpározni, arra elég a hétvége.

Fél óra futás így is beleférne simán este nyolcig.


Van gyerek, kutya, két macska, mégis megoldom.


#59 Szerintem meg vannak kifogáskereső emberek, akik meg akarják magyarázni, hogy nem tudnak lecsípni fél órát sehol.

2021. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!