Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja a liberális...

Miért zavarja a liberális “világpolgárokat” a hun-magyar rokonság és Attila öröksége?

Figyelt kérdés
Minket nem zavar hogyha ők más más származásra és rokonságra esküzsnek és más örökségben hisznek, de nem kellene így támadni azokat akik ebben hisznek és erre esküsznek, hogy a hunoktól származnak és a hunokkal rokonok.

2021. jan. 7. 11:29
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Miről van szó pontosan?
2021. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
2021. jan. 7. 11:32
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

"Minket nem zavar hogyha ők más más származásra és rokonságra esküzsnek"

Ezt ugye nem mondod komolyan, hogy titeket nem zavar. A finnugor rokonság elleni hangulatkeltés nagyjából azóta zajlik, hogy a finnugor rokonság kiderült. Kiderült, mert ugye a tények általában nem szokták zavarni a hun-magyar rokonságban hívőket.

2021. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Én sem értem, hogy mit akarsz. Szerintem a kutyát nem érdekli, hogy ki miben hisz, amíg nem akarja másokra rákényszeríteni. Szóval valamit nagyon összekevertél.
2021. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
"álmodozás az élet megrontója, mely kancsalul festett egekbe néz"
2021. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%
Én mondjuk nem vagyok liberális világpolgár, de undorítónak tartom, hogy egy ténykérdésben (pl. rokonok vagyunk-e a hunokkal vagy sem) a tudományos érveken kívül politikai, érzelmi szempontok is belerondítanak. Tessék a történészeknek, régészeknek ezt megvizsgálni, a laikus meg fogadja el, amit ők mondanak. És a politika tartsa magát távol az egésztől. Ehhez képest ma gyakorlatilag a politikusok akarják ezt is eldönteni. Mint ahogy pl. Horthy (és a Horthy-kor) megítélését sem bízzák a történészekre.
2021. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
73%

Megértem a kétségbeesésed, cunika. Világpolgárnak lenni azt jelenti, képes utazni, képes más nyelveket is beszélni. Képes más gondolkodású értelmes lénnyel kommunikálni.

Neked.... hogy mondjam, eddig nem sikerült.

A kérdésed másik része egyszerűbben elintézhető: nem kellett volna szunyókálnod tudományos óráidon. És a sikeres szakmunkás papírokat megkapván nem kellene a fóliasisak.

2021. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
egyéb: [link]
2021. jan. 7. 11:40
 9/35 A kérdező kommentje:

"finnugor rokonság"- Nincs! Ez így tudománytalan.


"Finn-ugor nyelvrokonságot" vázolnak. Ami csak így helyes.

Te sem figyeltél a tudományos óráidon.


Az én hun-avar-magyar származási szemszögemből, te is egyest érdemelsz.

2021. jan. 7. 11:46
 10/35 hollófernyiges ***** válasza:
78%
Engem nem zavar, speciel örülnék neki, ha sikerülne bebizonyítani. De ezzel van a baj, a romantikus legendákon kívül sem régészeti, sem nyelvi, sem kortárs történetírói bizonyíték sincs, egy szál sem.
2021. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!