Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez egy igaz történet?

Ez egy igaz történet?

Figyelt kérdés

Most az egyszer nem hazudik Gyurcsány Ferenc valóban egy őszinte igaz történetet mesél el nekünk:


https://www.youtube.com/watch?v=jh10vZxFct8


Például, amikor azt mondja, hogy: "Mi tízen parlamenti képviselők, mint a templom egerei olyan szegények voltunk és hát ilyen szegény lett a párt is." vagy amikor azt, mondja, hogy:"Nem engedték hogy frakciónk legyen stb."


Ez mind így történt, ahogyan mondja?Ez egy igaz történet?



2021. jan. 7. 18:56
A kérdező szavazást indított:
Ez egy őszinte, igaz történet.
Hazudtunk reggel, éjjel meg este.
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Így születik egy diktátor 😀 Közmnunkázott feri, mert nem jött az altus osztalék
2021. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A videó felénél komolyan kezdtem aggódni, hogy bírja ki a Feri ezt a 7 percet szárazon. Aztán a 4. percben előkerült a zsebből a rózsaszín kupakis félliteres, és megnyugodtam. Történelmi beszéd volt ez is, élmény volt végignézni.
2021. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Így már érthető miért iszákos. Nem bírná ki röhögés nélkül
2021. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem veszitek ha most ezt kihagyom ... eleg volt a valaszokat elolvasni :)
2021. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Templom egere.. :D

Gyurcsány olyan szinten megszedte magát a 90es évek privatizációs időszakában a zavarosban halászással, hogy az hihetetlen.

Tipikus vadkeleti "vállalkozói" felívelés, amire számtalan példa van a posztszovjet országokban.

A rendszerváltás után nagyon sokan kezdtek el vállalkozni, és kétféle vállalkozó létezett akkoriban:

- aki tisztességesen próbált meggazdagodni, távol tartotta magát a kétes, tisztességtelen, vagy csak simán erkölcstelen bizniszekből.

Na az ilyenek nem is gazdagodtak meg, hiába voltak tehetségesek és ambíciózusak, mellette nem voltak sem elég gátlástalanok, sem elég tökösek. Ismerek sok ilyet.


- és volt a másik fajta, akinek nem okozott gondot, hogy ilyen kétes bizniszekbe belemenjen, elég gátlástalan és elég tökös volt hozzá.

Na ebbe a csoportba tartozott Gyurcsány, de Simicska is például.

Elég gátlástalanok és tökösek voltak az akkoriban uralkodó káosz kihasználásához, hogy az egykori állami vagyon széthordásából kiharapják a maguk szeletét.

Ilyet is ismerek néhányat.


Persze itt nem a kőbunkó, echte alvilági olajszőkítős, robbantgatós maffiózó, bűnöző fazonokra kell gondolni.

Nem, ezek alapvetően okos, tehetséges, tanult emberek voltak, Simicska is, Gyurcsány is, meg a hasonlók, akik abban a szürkezónában szedték össze az első pár milliót, ami valahol félúton volt a kvázi törvénytelen bűnözés és a teljesen becsületes működés között.


Na mindegy, ezt csak úgy a fiatalok kedvéért mondom el, hogy azért tudják, hogy mi a helyzet.


Ettől függetlenül lehet az ellenzéki összefogásra, Gyurcsányékra szavazni, jobb híján én is rájuk fogok, mert egyrészt a fidesz nemzeti bullshitjétől hánynom kell, másrészt meg a nemzetek európája helyett az Európai Egyesült Államok, ami mellé Gyurcsány és a DK egyértelműen odaállt, szerintem egy jó irány.


De ne higyje senki azt, hogy Gyurcsány egy fokkal is tisztességesebb és őszintébb, mint a többi politikus.

2021. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!