Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a média és politikusok...

Ha a média és politikusok megszüntetnék a koronavirus felfújását akkor tulajdonképpen vége lenne a járványnak?

Figyelt kérdés
Mert mindennapi életemben és minden ismerösöm számára csak a korlátozások vannak jelen,a halálos vírus nincs, legtöbben megfázás szerü tünetekkel vészelték át,én elkapni sem kaptam pedig egy légtérben voltam beteg családtaggal.

2021. jan. 8. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Lehet hogy a te ismerősi körödben apróbb tünetekkel megúszták, van akinek viszont sorban viszi el az embereket.

Nem értem egyeseket, csak akkor hiszik hogy fáj a pofon ha kapnak egyet?

2021. jan. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Inkább örülj neki hogy ilyen tünetekkel megúsztátok, pedig előre nem lehetet tudni kit visz el s ki nem.
2021. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem lenne a média rettegtetése az elejétől fogva, akkor kb annyit tudnánk, hogy van egy új vírus, és az időseknek vigyázniuk kell magukra, és látogatási tilalom lenne a kórházakban például. Az agyatlan bezárásokat is az általuk keltett hangulatnak köszönhetjük.
2021. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mintahogy írtam én elkapni sem kaptam,tesztelve voltam folyamatosan de egyszer sem mutatta ki.

Szerintem a társadalom többségére veszélytelen ilyen alapon influezával is ellehetne játszani ezt és most már van oltás akik félnek. Szóval ennek vége kell legyen hanem akkor ez tényleg politikai akarat semmi köze a virushoz csak ürügy rá

2021. jan. 8. 08:43
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
#4 Igen, van 50 ezer oltás egyelőre. És igen a társadalom TÖBBSÉGE ami nem egyenlő a mindenkivel.
2021. jan. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Így van!Én az égvilágon semmit nem érzékelek a járványból.Nagyapám 76 éves,ő nem fogja beoltatni magát.Többi családtagom is jól elvan,vagy már átestek rajta vagy nem,de élik a megszokott életüket.És az a legszörnyűbb hogy az ismerőseim közül sem érdekel senkit,egyedül a leállástól és ennek hatásaitól félnek illetve bosszankodnak.Ez van kihatással az életükre,nem a vírus.Van közöttük pár fideszes is, szóval még azt sem mondhatom hogy mind ellenzékiek lennének..
2021. jan. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez a félelem vírusa. Azok kapják el, akik sok tévét meg propagandát néznek.
2021. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

7. így van, dugd a fejedet a homokba, ne nézz és ne olvass semmit, csak a fészbukot bámuld és ha nem tudsz semmiről, akkor minden probléma meg is oldódik. Így gondoltad, mi?

Ha nem tudsz a vírusról, akkor eltűnik. Ha nem tudsz a szegénységről, akkor nem lesznek szegények, ha nem tudsz a korrupcióról, akkor nincs, ha nem tudsz arról, hogy mások okosabbak, mint te, akkor magadnak te vagy a világon a legokosabb...

2021. jan. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Így van, vége lenne a járványnak. A maszkbetegség (Legionella) a legveszélyesebb, a permetezés hatását azért át lehet vészelni.
2021. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Persze, hogy vége lenne. Vírus van, de nem veszélyes a társadalom nagy részére. Mehetne az elet tovább, aki fél, az meg vigyázna, mint bármi más vírusnál. Influenzánál sem zárják le az országot. Annyi a fertőzött, amennyit letesztelnek. Ha úgy akarják, nem tesztelnek sokat, és büszkék magukra, hogy visszaszorították a jáványt. Ha meg elégedetlenkedik a társadalom, kitalálnak egy következő hullámot, ami persze hudesokkalinkább veszélyes, vagy szimplán csak többet tesztelnek, és azt mondják rosszabbodtak a számok, és erre hivatkozva lezárnak mindent. Kíváncsi vagyok, hogy a leghisztérikusabb vírusparanoiásnak is feltűnik majd e a 83. hullám közepén, hogy valami nem stimmel...
2021. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!