Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a videó mennyire mutatja...

Ez a videó mennyire mutatja be pontosan Magyarország helyzetét?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jan. 8. 17:35
A kérdező szavazást indított:
Irtózatosan valósághű
Valamennyire jól bemutatja
Nem igazán mutatja be jól
Egyáltalán nem jól
Nem tudom de szétröhögtem magam miközben néztem
29 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Valósághű. Csak azt itt a baj, hogy ez olyan érzést kelt, mintha Orbán nem ideológiai alapon működne, mert szerintem OV azt gondolja, hogy ez a helyes iránya az országnak. Kádár is anno meggyőződése miatt építette ki a rendszert, mert azt gondolta, hogy ez a helyes út. De még Hitler is a saját elképzeléseit is helyesnek, követendőnek, hősiesnek tartotta, holott tudjuk, nem volt az. Ez a baj a politikusokkal, hogy meg sem fordul a fejükben, hogy valamit másként kéne csinálniuk, nem tudnak elszakadni a saját dogmatikus világuktól. Emiatt lehet, hogy magánemberként nem rosszak, meg ellehetne velük dumálni a vonaton, pl. lehet OV-vel tök frankón megtudnám beszélni a tegnap esti meccset, ha találkoznék vele, de ez még nem jelenti azt sajnos, hogy jól is végzi a munkáját.
2021. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
1,5 millió megtekintés, 74 ezer lájk és 2,1 ezer diszlájk. A jelenlegi állás szerint pontosan mutatja.
2021. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
A másik oldalon meg 3millió szavazat.
2021. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Semennyire. Ez egy paródia videó.
2021. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem nézek trash youtubereket.
2021. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

1: az idelógia nem jó szó ide, mert Orbán régebben éppen az ellenkezőjét mondta, mint most, volt ő nagy liberális is, de ott nem volt neki tér, ezért fordított a köpenyegen, szóval nincs fix ideológiája, azt mondja, amivel hatalmat tud szerezni


Neki az elsődleges célja, hogy legyen neki saját játszótere, taktikázgathasson más országokkal, neki ez a játék az élete, hogy sakkozhat emberekkel. Illetve a játékszer része, hogy a hobbijába közpénzmilliárdokat önt, mert ha neki az kedves, akkor másnak is jó lesz.


Másodsorban az fontos neki, hogy a hatalmát bebiztosítsa minden módon, ahogy lehetséges, hogy ne vegyék ki a játékszert a kezéből, ahogy 2002-ben.


És harmadrészt esetleg felmerül benne olyan szempont is, hogy odahasson, hogy ez a játszótér ne pusztuljon le teljesen az uralma alatt. Sajnos ez utóbbiban látszik a legkevesebb siker, mert a fő energia és pénz az első kettőre megy el.

2021. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#6 ez a videó nem volt kevésbé paródia.
2021. jan. 8. 18:43
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
6. A videó egy 400 fős faluról szól. Vigasztalhatod magad azzal, hogy ez egyenlő a fidesz szavazóbázisával, de akkor nem veszel tudomást a valóságról.
2021. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%
A 74 ezer like csak azt mutatja meg, hogy mennyi primitív ember él az országban. Nekem a folyamatos káéromkodástól nem lesz vicces.
2021. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!