Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely alkalmatlan?

Karácsony Gergely alkalmatlan?

Figyelt kérdés

Jelenleg leginkább városvezetés szempontjából érdekel.

Tényleg az lenne? Vidéken élek, nem látok bele, a média meg hát, na :P. Nyilván fővárosiak véleménye érdekel leginkább.



2021. jan. 9. 23:16
1 2 3 4
 11/35 meszike91 ***** válasza:
36%
A kormány tudatosan bünteti az ellenzéki városokat.
2021. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
49%
Alkalmatlan. Zuglói polgármesterként is az volt. Sajnos semmit nem csinált, csak fst.
2021. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
26%
Alkalmatlan. Azèrt mert már a megválasztàsánál erre lett ítélve. Ellenzéki politikusként e Fidesz minden pénzt megvon a fővárostól. Alkalma sincs bizonyítani alkalmas-e
2021. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése érdekében: Szimpla érdeklődés miatt tettem fel a kérdést, semmilyen mögöttes szándék nem volt az egészben, csak mivel ettől hangos a média már megválasztása óta, kíváncsi vagyok ez mennyiben igaz.


Az igen/nem válaszoknak is örülök, de sokkal hasznosabbnak tartom azt hogy megmondjátok miért gondoljátok, érzitek azt amit.

Illetve megkérek mindenkit hogy ne mocskolódni jöjjetek, ne a tipikus "ballib" dumát hozzátok elő, arra vagyok kíváncsi hogy aki alkalmatlannak találja miért találja annak, aki meg alkalmasnak hogy-hogy nem alkalmatlannak?


Illetve ha lehet ne ilyen Hírtv adásokat küldjetek be, mert na, nem nekem ciki :D

2021. jan. 10. 02:25
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
1 napja kérdezte kb vki.
2021. jan. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
54%
Igen, az. Amikor megválasztották, úgy gondoltam, tök mindegy, mert Tarlósnál rosszabb nem lehet. Ehhez képest már azóta többet ártott, mint Tarlós a teljes hivatali ideje alatt.
2021. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Drisha92 ***** válasza:
44%
Hát ez akkor derülne ki, ha nem szembeszélben pipilne. Tarlós se kapott annyi buksisimit, amíg hivatalos függetlenként szerepelt.
2021. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Alex Fly ***** válasza:
32%
Természetesen nem alkalmatlan. Egyelőre még képes működtetni a fővárost annak ellenére is, hogy a kormány mindent elkövet annak érdekében, hogy ezt lehetetlenné tegye.
2021. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
60%
Arra pl. nem a kormány kényszerítette Karigerit, hogy biciklisávokkal bénítsa meg a belváros forgalmát.
2021. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
15%
2021. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!