Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt régi momentumosok,...

Vannak itt régi momentumosok, akik csalódtak a pártban, hogy végül beálltak GyF mellé, holott azt mondogatták, hogy ez sosem történik meg? Vagy Ti miért csalódtatok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Minden felmérés azt mutatja, hogy az ellenzéki szavazók igenis azt akarják, a pártok fogjanak össze Orbán ellen.

Legkevésbé sem vagyok csalódott Momentumos szavazóként.

2021. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
44%
Ez az egyetlen módja, hogy leváltsuk a geczit. Miért lennék csalódott?
2021. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
FeGyőr eleinte nekem egy értelmes, konzervatív embernek tűnt és azt reméltem, hogy a párt is ilyen irányba fog elmozdulni. Ehhez képest egy bal-populista tömegpárt lett, aki like-okat gyűjtöget facebookon moralizáló és/vagy tartalmatlan, üres, hangzatos posztokkal. A mainstream szeretetén lovagolnak, máshoz nem igazán értenek. Egy marketing párt lett a Momentum, olyanok mint egy Coca-Cola reklám.
2021. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

3

Ha neked ő konzervatívnak tűnt, akkor nagyon nem vagy képben. :D

2021. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az atomerőmű = naperőmű jut eszembe mindig :) Fizika órát tuti mindig kihagyta. Nem kéne őt erőltetni. Az egész habitusa és "felkészültsége" olyan kis orbán. Lehet, hogy csak nekem nem szimpatikus
2021. jan. 10. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

#4/4

Pedig eleinte nem volt ő vad-libsi, csak mostmár becsicskult a párt új arculatának. De most se ő a Momentumon belül az, aki erőlteti a #BLM-et, a női kvótákat meg a szivárványzászlókat.

2021. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
A csalódás nem értelmezhető. A GYF mellé állástökéletesen hamis. De azt elhiszem, néhányan szeretnék ezt. Nem fog megtörténni. De úgy látni lehet.
2021. jan. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

DK-s vagyok:


Jelenleg mindenkinek el kell döntenie hogy a múlt sérelmein való rágódás a fontosabb, vagy az hogy O1G-t megállítsuk a totalitárius diktatúra kialakításában!


Az összefogásnak a célja az kell hogy legyen, hogy hogy az Orbáni rendszer anti-demokratikus berendezkedését felszámolja! És ebben szerintem egy Momentumos ugyanúgy egyet ért mint akár egy Jobbikos, vagy DK-s!


Miért kellene állandóan az ellentéteket előtérbe helyezve, az összefogást gyengíteni? Annyit kellene csak nézni, hogy az ellenségem ellensége a barátom!


Ha majd felszámoltuk a közös ellenséget, akkor kezdhetünk majd egymással bunyózni! XD

2021. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!