Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Obama afrikai diktatúrákhoz...

Obama afrikai diktatúrákhoz hasonlítja Magyarországot, megkezdődhet az Amerikai beavatkozás a belügyeinkbe a Biden adminisztráció során?

Figyelt kérdés
Megpróbálják Soros háttárirányításával elcsalni itt is a választásokat és beavatkozni a belügyekbe?
2021. jan. 10. 16:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
76%
Jó, de mit tud csinálni Obama, vagy Biden? Hiába szmájlizol, Magyarország NATO és EU tag, a szabályok áthágása nélkül nem tud Biden sem csinálni semmit sem, ahogy Obama sem tudott, bár az USA-tól nem idegen a piszkos játszma. Obama külpolitikáját leginkább az eszetlen szarkeverése, megvezethetősége jellemezte, és ezen semmi sem változtat. Éppen ezért nem kell vele foglalkozni. De Bidennel sem, ő annyira öreg és demens, hogy vagy csak egy báb, vagy hamarosan vagy hamarosan félreállítják kisfiúkat, kislányokat szagolgatni.
2021. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
67%

21

Nagyon kelletlen ellenfél tud lenni. Mit tudna csinálni? Mondjuk előhozni olyan a kormány számára rendkívül kínos ügyeket, mint a Szájer botrány. Azt gondolod az véletlen pont akkor derült ki, mikor Orbán vétóval fenyegette az egész EU-t?

2021. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
45%
És mi a biztosíték arra, hogy vannak még olyan kínos ügyei a Fidesznek? Szerintem azért Orbán felköttette velük a gatyát. Aztán az embereknek legfőképpen azért jön be a Fidesz, mert a Rendszerváltás óta csak ők tudtak összehozni egy épkézláb gazdasági rendszert, ami működik, nem a különböző mázak miatt. Én számítottam ilyen botrányokra, hiszen liberálisokból vedlettek át.
2021. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

23

Te sem gondolod komolyan, hogy egy akkora pártban mint a fidesz nem lehetne kismillió nagyon kínos ügyet a felszínre hozni. Ne légy naiv!

2021. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyilván az a felállás közelebb áll a valósághoz, de szerintem azért óvatosabbak lettek.
2021. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
67%

25

Hiába lettek most óvatosabbak, ha már van róluk bizonyíték, videó, hangfelvétel. Lásd Borkai ügy.

2021. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
37%

#17: "Ex-komcsi zsidó drogos szabados szexuális életet élő illetve pedofil emberek tetszelegnek nemzeti konzervatív keresztény jelmezben."

Ex-komcsi: A Rákosit és Kádárt soraiban tudó párt udódja a mai moslékkoalíció egyik alappillére.

Zsidó: Én nem szeretnék zsidózni (ez a szintén a szivárványkoalícióban helyet foglaló Gyöngyösi Márton és Bíró László reszortja), de nem a Fidesz koalíciós partnere volt 11 éven keresztül a zsidópárt (SZDSZ) és Arató Gergely sem a Fidesz-, hanem a DK soraiban sajnálkozik amiatt, hogy a Covid-halálozásokban Magyarország nem áll rosszul.

Drogos: Fodor Gábor (legutóbb épp a Liberálisok elnökeként bukott meg) és Magyar Bálint (SZDSZ) bevallotta, hogy élvezte már a könnyű drogok hatásait. Juhász Péter egykori Együtt-elnök (hű wazze, mennyi befuccsolt párt létezett a ballib oldalon) pedig korábban a könnyű drogok legalizálásáért küzdő Kendermag Egyesület elnöke volt (a változatosság kedvéért az is megszűnt).

Gyönyörű bizonyítvány és irigylésre méltó "sikersztori"! :D

A szabados szexuális életet élők alatt nem tudom, kiket értesz, de a saját kapura játszó Ungár Klára, Ungár Péter és Szetey Gábor sem a Fideszt gyengíti, mint ahogy a diplomata karrierjét a Gyurcsány-kormány alatt megkezdő Kaleta Gábor sem... A prostikhoz járkáló Wittinghoff Tamás, a nőket molesztáló László Imre, a szexuális zaklatás miatt már rendőrségi nyomozás alatt álló Donáth László (a momentumos Anna papuskája) mind-mind ellenzéki politikus... :)

2021. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
16%
Előre hozott választások kellenének hogy ezek a szemeteknek nyomuk se maradjon.
2021. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
19:47: de a felsoroltak sosem adták ki magukat keresztény, istenfélő, heteroszexuális erkölcsi példaképeknek, tudod? Ellentétben az ilyen Szájer- vagy Deutsch-féle alakokkal. Ez az, amit én rettenetesen rühellek. Az álszentség.
2021. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
43%
Ez elég "gazdag" attól az embertől aki a 8 éves elnöksége alatt hasonlóan Orbánnal nem mert nem demokrata, független sajtóban nyilatkozni, illetve úgy en bloc az amerikai média 90%-a őket nyomja, a big tech, és még lehetne sorolni.
2021. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!