Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk az ellenzék miért nem...

Nálunk az ellenzék miért nem szólal fel a vég nélkül hosszabbítgatott szigorítások ellen?

Figyelt kérdés
Cseheknél már betelt a pohár, ráadásul a volt elnök a tiltakozások élére ált: [link]

2021. jan. 11. 08:24
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
(Én nem tudok egyértelműen állást foglalni a szigorítsunk vagy ne szigorítsunk kérdéskörben)
2021. jan. 11. 08:25
 2/28 anonim ***** válasza:
42%

Hajrá csehek.

Amúgy ugyanez meg Ausztriában is csak ott az FPÖ kelti a tüntetéseket.


De a mi elkenzékünktől ne várj semmit.

2021. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 KárpátokGéniusza ***** válasza:
53%
Az kéne még! Onnantól az ellenzék lenne a hibás mindenért amit a vírus okoz... Orbán rájuk fogna mindent fröcsögő szájjal
2021. jan. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%

Azt hittem, a magyar politikai "kultúránál" az EU-n belül nincs lejjebb.

Tévedtem. Pedig pont a cseheket viszonylag kultúrlényeknek gondoltam.

Szóval akkor még örülhetünk a mi politikusainknak (Orbánnak, ellenzékieknek egyaránt), hogy nálunk ilyen mélyre még senki nem süllyedt.

2021. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
29%

Morzsikáim,

Láttatok egy hírt, ahol az üzleti érdek felül akarja írni a józan észt (konkrétan a vendéglősök érdeke fontosabb lenne, mint sok tízezer ember halála). Ugyan miért gondoljátok, hogy ebbe tisztességes párt beleállna?

prágában is kb pár ezer agyhalott verte magát. Agyhalottak meg mindenüt vannak.

Ti próbáljatok gondolkodni, megérteni olyan összefüggéseket, amik azért összehozhatóak IQ90 fölött: hordani a maszkot, a lehető legkevesebbet mozogni a világban, lehetőleg távmunkában dolgozni, és nem verni magatokat, hogy nektek jár az a szabadság, amellyel más emberek halálát okozzátok!

2021. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
49%
Azért mert nálunk az ellenzék követelte egész októberben az éttermek bezárását, digitális oktatást, a meccsek zárt kapussá tételét és a kijárási tilalmat. Most ezek ellen hőzöngeni politikai öngyilkosság lenne.
2021. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
44%
Mert akkor a kormány vírus- és maszktagadás miatt bebörtönözné őket. Itt nincs demokrácia, nem lehet szabadon véleményt nyilvánítani. Azzal, hogy leírod, hogy ez csak egy nátha és semmi nem igazolja ezt a nagy hisztit, kvázi törvényt sértesz.
2021. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
18%
Elolvastam. Hol volt benne szo a cseh ellenzekrol? Az ex elnok?
2021. jan. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Ez az illiberális covidokrácia egyre népszerűbbé teszi az ellenzéket.
2021. jan. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%
Lepontozas az megy latom - de hol beszel a cikk a cseh ellenzekrol?
2021. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!