Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivel lenne az ellenzéki...

Kivel lenne az ellenzéki összefogásnak a legnagyobb esélye a győzelemre?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Márki-Zay Péter
Jakab Péter
Fekete-Győr András
Dobrev Klára
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Bajnai
2021. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Most hogy ennyien Dobrevre szavaztak itt le kell ezt írjam.


Az én értékrendem megegyezik vele

Jó lenne egy női vezető az országnak

Dobrev nemzetközileg is elismert politikus

De amint az ellenzéki előválasztáson ő nyer automatikusan veszít az ellenzék mert rengetegen "gyurcsánynét" látják benne és ezzel a fideszből kiábrándultakat sem lehet megszólítani.

2021. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Dobrev Klára jelölésével automatikusan nyert a Fidesz, szólok előre.
2021. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Valszeg kétfordulós választás lesz, Dobrev az elsőt biztos megnyeri, a másodikat nem. Szerintem Márki-Zay
2021. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek az előttem szólókkal, szerintem is veszítene az összefogás Dobrev Klárával, mert azonnal Gyurcsánnyal azonosítanák. Szerintem Márki-Zay Péterrel lenne a legnagyobb esély.
2021. jan. 12. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Jakab vagy Márki-Zay a két legesélyesebb. Én is kettejük közül szavaznék jó eséllyel. De őszintén szólva az ötből bárkire leszavaznék ha tudnám hogy ő a legesélyesebb a NER ellen.
2021. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
Ezt a jelenlegi korcsot, amit elneveztek összefogásnak, az értelmesebb ellenzéki úgyis Gyurcsánnyal azonosítja. Ha indul a felesége, ha nem, nem ezen múlik. Abból a gyáva, hazug disznóból pedig elég volt az a pár év is. Remélem marad olyan ellenzéki párt, amelyik nem áll össze ezzel a korccsal, és nem fúj egy követ a fidesszel sem. Vagy ha esetleg ez az összefogás kihányja magából Gyurcsányékat, akkor még lehet opció, addig nem.
2021. jan. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Itt nem kivel a lényeg, hanem a mivel. Például, ha elleneznék a járványintézkedéseket azzal igen csak meggyengítenék a Fidesz támogatottságát.
2021. jan. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!