Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalom az...

A Mi Hazánk Mozgalom az egyetlen párt aki még rendbe tudná rakni Magyarországot,a sok ingyenélő,bűnöző embertől?

Figyelt kérdés
Ez vicc ami az országban meg,meg az Unióba. Egyszerű fizikai munkás család vagyunk,16 évig spóroltunk,nélkülöztünk,hogy tudjunk 1 lakást venni. A szomszédba az önkormányzat adott ingyen lakást egy roma családnak,akik folyamatosan zaklatnak minket,meg a többi lakót. Hiába a sok feljelentésnek nem változott semmi. Itt miért nem tudnak fellépni,az ingyenélő,bűnöző népekkel,akik elnyomják,zaklatják az egyszerű magyar családokat ??
2021. jan. 13. 12:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező! Ha egy szlovákok vagy románok elleni háborúban akarsz meghalni... Ez a Toroczkai, meg a Dúró Dóra és a Novák is őrültek, simán kinézem belőlük, hogy háborút szítanának itt a térségben, ha hatalomra kerülnének. Ha neked ez kell, akkor ok.
2021. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%
11: ennyire nem hülyék, ezeket inkább azért mondják, hogy a táborukban az erre vágyó megvezethető emberek szavazatait megszerezzék
2021. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
75%

#12

Akkor se normális dolog ilyenek mellett agitálni. És az sem normális, hogy ilyen gyökerek szavazatait akarják bezsebelni.

2021. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
72%

A kérdező vagy troll vagy közepesen funkcionáló autista.


>És mi van ha újra bevezetik a sorkatonaságot(sok tápos fiatal legalább felkelne a számítógép elől).


A sorkatonaság egy halott ötlet. Ha háború van, akkor hirdessék ki, de én akkor se halnék meg a NER-ért/a miatyánkért. Az meg a másik, hogy nem mindenki számítózik. Ha bajod van mások szabadidős elfoglaltságaival, hívd el őket kirándulni/amit akarsz, de ilyen módon mások életében turkálni beteges.


>Ilyen utánpótlás kell Magyarországra?? Európába meg a migránsok?? Ez vicc!


Ez valóban egy probléma, de erre sem kúródóra/toró a megoldás. Határzár, határőrség, a cigányokat pedig integrálni kell a társadalomba, aki erre nem hajlandó, azt kiutasítani/megbüntetni.

2021. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
14-es kivánom,hogy legyenek a szomszédodban 13 roma,akik éjjel-nappal buliznak,hangoskodnak,beszólogatnak,szemetelnek(és a hatóság nem tud velük mit kezdeni,pedig túlvagyunk 40 feljelentésen)...És vágjál hozzá jó pofát!! És ha el akarod adni a lakásod amiért keményen küzdöttél ezek miatt már nem tudod csak a piaci ár töredékéért. Ehhez képest a sorkatonaság egy kellemes időtöltés(tudom,mert voltam). Ezek felett miért siklik el mindenki??
2021. jan. 13. 17:16
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! A sorkatonaságban a szívató, vagy a szívatott voltál? Ha előbbi, akkor esetleg érzel bűntudatot?


Én megértem a cigányokkal való problémádat, engem általánosban rendszeresen vertek, büntettek a cigók, de ma már nem érzek általános rasszizmust, csak egészséges rasszizmust. Ami abból áll, hogy kerülöm őket, ha tudom, illetve cigány nővel nem jövök össze. Az a baj, hogy a Mi Hazánkos őrültek nem a valós megoldást kínálják, hanem szítják a tüzet a két nép között.

2021. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez igaz, a cigányok valamiért nagyon szeretnek hangoskodni.

Hallgatják a világ legszarabb zenéjet pl a buszon, meg ordibálnak.

Bár a düb düb mulatós cigány zenét a magyarok is tolják, de csak alkalmanként. Nem értem miért jól megsüketülni.

2021. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
78%
Dúró Dóra , ha lekettyen az illegális jobbik mandátum, a parlament közelébe nem fog menni. A többi sem..."ki az eu-ból, földosztás" hihihi..
2021. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
68%

11.

Sosem mondtak ilyet, hogy háborút indítanának, szimplán kiállnak a határon túli magyarokért. Sorkatonaságot sem vezetnék vissza mert akkor a fiatalok támogatását teljesen elveszítenék.

2021. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
61%

#19

Aha, csak tudod a fétisük - Trianon megváltoztatása - nem menne békés úton, hanem kőkeményen meg kellene érte harcolni a román hadsereggel, és nem mi jönnénk ki jól belőle.. Én is örülnék, ha Erdély újra Magyarország része lenne, de azért meghalni nem akarnék érte.

2021. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!