Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalom az...

A Mi Hazánk Mozgalom az egyetlen párt aki még rendbe tudná rakni Magyarországot,a sok ingyenélő,bűnöző embertől?

Figyelt kérdés
Ez vicc ami az országban meg,meg az Unióba. Egyszerű fizikai munkás család vagyunk,16 évig spóroltunk,nélkülöztünk,hogy tudjunk 1 lakást venni. A szomszédba az önkormányzat adott ingyen lakást egy roma családnak,akik folyamatosan zaklatnak minket,meg a többi lakót. Hiába a sok feljelentésnek nem változott semmi. Itt miért nem tudnak fellépni,az ingyenélő,bűnöző népekkel,akik elnyomják,zaklatják az egyszerű magyar családokat ??
2021. jan. 13. 12:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon esélytelen az egész trianon mánia
2021. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Senki nem beszélt a új Trianonról,csak az ott élő magyarság támogatása,kapcsolatok fenntartása.
2021. jan. 16. 07:34
 23/36 anonim ***** válasza:

"És ha el akarod adni a lakásod amiért keményen küzdöttél ezek miatt már nem tudod csak a piaci ár töredékéért."


Az enyémet meg se vették, igaz meghirdettük, de mikor jöttek a vevők elmenekültek az ordítástól, ami folyamatos a 20 fős beltenyészettől. Én bekameráztam az udvart. Be nem jönnek szerencsére...

2021. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
74%

Pont a Mi Hazánk? :))))))

Aminek a vezetői eladták az előző pártjukat, a Jobbikot a Fidesznek az országgyűlési választások előtt?

Ugye, nem gondolod, hogy a Mi Hazánk vezetői olyan ostoba emberek? Az pedig nyilvánvaló, közismert dolog, még a közemberek előtt is, hogy a párton belüli torzsalkodás nagy népszerűségvesztést von maga után. Erre fel ezek a kedves emberek a választás előtti időszakban elkezdték mocskolni a saját pártjukat, meg a saját pártjuk vezetőit, legfőképpen a fideszes sajtóban...

Meg tudod ez magyarázni? Mert én igen. A Jobbiknak esélye volt legyőzni a Fideszt, erre a Fidesz a Jobbik egyes vezetőit megvette kilóra, ennek eredményeképpen a Jobbik elvesztette a választásokat, a kudarc okozói pedig pénzt kaptak egy saját párt létrehozására. Természetesen, ha valaha is a reális politizálás talajára lépnének, elhagyva a szélsőségeket (ahogy a Jobbik is tette), vagy olyan irányba tévelyednének, ami nem kedvezne az ellenzék megosztásának, akkor a Fidesz majd a Mi Hazánkat is szét fogja verni.

Összefoglalva, a kérdésedre: nem fogják rendbe tenni az országot, mert egy kicsi, szélsőséges párt soha nem kap lehetőséget, hogy bármit is csináljon. Ameddig a Jobbik is ilyesmi jól hangzó, de irreális, megvalósíthatatlan baromságokkal gyűjtötte a szavazókat, ők se sokra jutottak, de aztán visszább vettek, és egyből kormányváltó erővé nőtték ki magukat. (Ezért is kellett a Fidesznek így hátulról fellépni ellenük.) A Mi Hazánk fog szerezni pár százalékot a következő választásokon, amivel jól ellesznek majd a parlamentben, a pártvezetők szép házakat meg részvényeket vesznek a fizetésükből, és legfőképpen, szavazatokat fognak elvenni az ellenzéki összefogástól.

2021. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Károly farkasok ***** válasza:
70%

Az egyetlen megoldás mindenre a Kutya párt!

A többi csak vicc...

Tudom hülyén hangzik, pedig így van.

2021. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
71%

A Mi hazánk eddig sokban hasonlít a Fideszhez, azonban a Mi hazánk mer olyat tenni, amit a Fidesz soha. És igen én hiszem, hogy egy ilyen Jobboldali pártól jobb lesz az országunk. És egy erkölcsös stabil Magyarnemzet leszünk, melyet nem fertőz meg a liberalizmus mocska.


De szép álom....

2021. jan. 22. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Károly farkasok ***** válasza:
Kar ezen vitatkozni... Én voltam benne, Angliában van olyan törvény ami úgy lett hogy mint átlagember míg vártam a buszt/vonatot/metrót/Overground-t beszelgetettem az akkor épp aktuális törvényeket előterjesztő "majommal" aki a tanacsaim megfogadta és át aolikalta a való életbe. Ezek a dolgok egyszerű dolgok voltak de mind működtek. A vége az lett hogy a fickót addig csesztettek míg vissza nem vonult, én haza kellett jöjjek... Mert mar túl nagy népszerűségnek örvendtunk és az eredmények is látszottak.
2021. jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Károly farkasok ***** válasza:

A politikában nincs olyan hogy a nemzeti érdek... Vagy a kissebsegek... Neadjisten az adófizetők...

Vannak befolyásos penzemberek akiknek az érdekeit képviseli valami majom egészen addig míg a polgárok azt hiszik hogy az ő érdekükben van ott... Mikor durvul a helyzet és már nem hiszik menesztik vagy egyenesen börtönbe teszik(garázs így hívják) es ha valamelyikuk eldönti hogy tényleg csinalna valami hasznosat a többi elkezdi szidni, társtettesek bekopni, letartóztattni... Ha véletlenül pont feddhetetlen (mert olyan is van...) Akkor raszalnak és megpróbálnak hülyét csinálni belőle... Ha ez mind nem sikerül hirtelen baleset éri. Vagy lelövik mint Kennedyt.

2021. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Károly farkasok ***** válasza:
100%

Úgy hogy kar ezen vitatkozni...

A kutyákkal az a helyzet hogy ők igazából komolyan és őszintén beszélnek... Mert a színfalak mögött az a valóság! Bármilyen hülyeségnek tűnik. Amúgy az...

Reménykedjünk benne hogy van annyi tag, utánpótlás hogy ezek nem tudnak több "balesetet" okozni mint ahányan vannak... Ezért öltözött be csirkenek....

Csak az emberek nem értik... Azt hiszik viccel...

2021. jan. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

"Senki nem beszélt a új Trianonról,csak az ott élő magyarság támogatása,kapcsolatok fenntartása."


Én azt támogatnám, hogy vándoroljanak be ide onnan a magyarok. Fogy a magyar az anyaországban, ezt kellene meggátolni, hogy ne másfajta migránsokat kelljen behozni munkaerőnek, amikor nincs elég ember.


A területek visszaszerzése háború nélkül úgyis esélytelen.

2021. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!