Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet tenni, ha már most...

Mit lehet tenni, ha már most ér driszkrimináció, mert nem akarom beoltatni magam?

Figyelt kérdés
Azt mondja mindenki, jobban tenném, mert rámehet majd az állásom. Meg ez milyen gáz. De én nem akarom beoltatni magam, pedig Eüs vagyok és szeretem a munkám- állítólag jó is vagy benne. Mi lesz ha azt mondják, így nem mehetek majd be?

2021. jan. 14. 14:31
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Orvosként tudhatnád, hogy az önrendelkezési jog sárba tiprása, ebbe az idot diktatúrába azzal fenyítenek be, hogy jaj kötelező. Én is tojok rá, elmegyek külföldre, ti meg maradjatok itthon és hajtsátok vissza a nagyvezír minden óhaját :D
2021. jan. 14. 22:13
 22/25 A kérdező kommentje:
Hajtsátok végre
2021. jan. 14. 22:13
 23/25 anonim ***** válasza:
33%
De mondjuk a másik irányból te is tudhatnád orvosként, hogy a koronavírus elkapása után is fennáll a kockázat, hogy 10 év múlva leáll a veséd... Mint minden új vírusnak, ennek is lehetnek ugyanolyan hosszútávú mellékhatásai...
2021. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%
Semmit.
2021. jan. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
11%
Azt mondja EÜ dolgozó, aztán leírja, hogy dietetikus :D Meghaltam a röhögéstől, nem tévedett akkorát az egyik válaszoló a füvet árulóval :D
2021. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!