Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűnt Rácz Zsófia, a nem...

Hová tűnt Rácz Zsófia, a nem diplomás államtitkár?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 18:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyon megdugtam volna, valószínűleg valami főfidesz-kdnp-s teszi most ugyanezt.
2021. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok, heteroszexuális nőként pont nem az esetem, de azért elismerem amit letett az asztalra
2021. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12


Az ömlengésed alapján te annyira vagy heteroszexuális, mint Szájer elvtársad. :)

2021. jan. 15. 23:00
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem ömlengés, csupán kiállok azért amit igaznak gondolok. Ezenkívül nem csak dícsérem, a munkáját illetően lehet találni kifogásokat-> de ezt már írtam :) ami az elvtársozást illeti, eltévesztetted a házszámot
2021. jan. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

Nálam az kiverte a biztosítékot, hogy jogászhallgató létére (vagy már végzett egyébként?) A pestitv-ben azt mondta egy beszélgetésben, amit láttam róla, hogy a liberalizmus nem hagyja meg a szabadságot, hogy eldöntsd mit akarsz. Valahogy így mondta, nem biztos, hogy szó szerint, de ez volt a lényege. Na itt kb. elkapcsoltam az egészet. Aki jogász szakon tanul államtudományt, közpolitikát, politikai ismereteket, az hogy a f.szba tud a liberalizmusról így megnyilvánulni? Attól, hogy a politika igyekszik kiforgatni a liberalizmus valódi értelmét, attól még egyetemen normálisan megtanítják, mit jelent valójában a liberalizmus, és közel sem azt, amit a jobboldal próbál belemagyarázni. Ettől egyébként nálunk is ki van akadva sok tanár, látom rajtuk, amikor tanították, de ők se nagyon merik kimondani, meg nem is lehet egyetemen politizálni tanároknak tudtommal, de hogy egy joghallgató, vagy volt joghallgató hogy jelenthet ki ilyet. Én ezek után tuti nem tudnék az egyetemi tanáraim elé bemenni felelni... Bár konkrétan a modern értelemben vett liberalizmusra értette, mert így kezdte, de akkor is az egészből azt vezette le, hogy nem hagyják meg neked, hogy véleményed lehessen. Pont ő beszél, amikor a fideszes vélemény van túlsúlyban a médiában is, aki pedig felszólal ellenük nyíltan, az karaktergyilkosság áldozata lesz, álhírgyár indul ellene stb.


Eleve azt nem értem, hogy egy jogot hallgató fiatal hogy tud egyáltalán azonosulni ezzel az egésszel. Valaki azért tanul jogot, hogy aztán beálljon a sorba nyomatni a propagandadumát? Igazából a politikai pálya morálja nem egyeztethető össze a joggal, ami az igazságot és a törvényt kell, hogy szolgálja. A politika mai értelemben ezzel szemben nem más, mint tömegek megnyerése mindenféle bullshittel, hangzatos propagandadumával, tettek nelküliség.

2021. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Eleve azt nem értem, hogy egy jogot hallgató fiatal hogy tud egyáltalán azonosulni ezzel az egésszel."

Van az a pénz.

2021. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!