Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Várható, hogy nyárra újra...

Várható, hogy nyárra újra engedélyezik a fesztiválokat?

Figyelt kérdés
Végül is az oltás idő előtt megérkezett és működik is. Közbe 1 év után az is kiderült, hogy a vírus az időseket leszámítva az emberekre nem is olyan veszélyes, mint gondoltuk. Kínában már most is tartanak tömegrendezvényeket.

2021. jan. 16. 16:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

A covid annak ellenére terjed, hogy már 1 éve lezárások vannak, tehát a terjedést nem lehet megállítani, csak lassítani lehet. Közben ráadásul kiderült, hogy a fiatalokra nem is veszélyes.


Ebből két lehetséges értelmes policy adódik:


1. A vakcinára vártunk eddig(emiatt lassítottuk a vírus terjedését), ami megállítja a vírust, így nyáron már lehet menni fesztiválozni.

2. A lockdown -nak a vírus megállítása volt a célja. Ez nem sikerült és ha a vakcina se fog, a legjobban akkor járunk, ha mindenki a lehető leggyorsabban átesik a víruson és elérjük a nyájimmunitást. Ez különösen igaz a fiatalokra, a vírus elterjedésére viszont a fesztivál a legjobb hely.

2021. jan. 17. 23:48
 12/18 anonim ***** válasza:
AMúgy azt nem értem, ha állandóan azzal jöttök, hogy a média hazudik, akkor honnan tudjátok, hogy terjed a vírus? Hiszen a média hazudik nem?
2021. jan. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Viszont az 1 éve lezárások vannak, azok meg olyanok, hogy ott szegik meg, ahol tudják. Honnan tudod, hogy fiatalokra nem veszélyes? A vírus szelektál?
2021. jan. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz, aki még amúgy se jár bulizni az ne pofázzon,őt amúgy sem érinti.
2021. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
"A vírus szelektál?": Igen. Eddig több emberről tudok, akik elkapták és senkinek sem volt keményebb egy egyszerű influenzánál.
2021. febr. 1. 22:42
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyen pesszimista hozzászólásokat hogy már semmi sem lesz olyan mint régen.

Dehogynem, előbb utóbb minden olyan lesz mint régen. Tovább fogunk ezzel élni akár tetszik vagy sem. Nem egy atomháború tört ki azért.

2021. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#16 az a gond hogy ezt az 1-2 évet már senki nem fogja vissza adni a fiataloknak,még ha kártérítést kapnánk se lenne fair, tőlem pl:egy csomó egyetemi élményt vettek el
2021. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam hogy nincs így. Mindenkinek hiányzik a 2020 előtti időszak. Én is szeretnék menni ilyen helyekre és utazni. Szerintem ez idén menni fog.
2021. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!