Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számíthatok valamilyen hátrány...

Számíthatok valamilyen hátrányos megkülönböztetésre ha nem oltatom be magam a Covid elleni?

Figyelt kérdés
Nem pont a következő napokra-hetekre gondolok, de lehet, hogy eljön majd az ideje, hogy pl. a kórházban sem látnak majd el, vagy boltba se mehetek majd be ha nem vagyok beoltva? Várható lesz ilyen szerintetek?

2021. jan. 16. 19:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

14-es a 7-esnek ment.

6-os csak sima buta véglény. 80 éve pont az ilyenek támogatták, hogy bizonyos népcsoportot táborba vigyenek. Ha rajtuk múlna, már létezne az oltatlansági sárgacsillag.


De nem baj, majd lecseng ez is, aztán majd lehet magyarázkodni a peren, hogy “én ártatlan vagyok”, meg “parancsot teljesítettem”. “Nem tehettem mást, ilyen volt a rendszer.”

Mag hasonló gyáva gerinctelen magyarázatok.


Most a ti világotok jön nagy eséllyel. De ha már nem kelletek a célok eléréséhez, bármi legyen is az, majd ültök a vádlottak padján. :)

Csak kell olvasni kis történelmet, mindig ismétli magát, csak kicsit másképp mindig.

2021. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Aki annyira akarja oltassa magát, akkor már nem fogja elkapni, akkor meg mit nyavalyog?
2021. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

“ akkor meg mit nyavalyog?”

Megmondta nekik a képzeletbeli “Führer”, hogy ezt kell tenniük.

2021. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
2021. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%
Ha megtudják elkapnak és élve megnyúznak téged, majd megesznek azok, akik nem mondtak nemet.
2021. jan. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Minek oltassam be magam? Infó szerint beoltottak is terjeszthetik a vírust.
2021. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
33%
16-os nem nem terjesztik a vírust... ez Falus Ferenc idióta agymenése volt az ATV-n, majd rá másnap alig tudták győzni a többi infektológus Merkely...stb kijavítani, hogy max a 2. vakcináig terjeszthetik, de onnantól már nem. Ez a Falus idióta már két rettegés közt nem tudjon, hogy mit mondjon normálisan.
2021. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
Honnan tudod h ez igaz e? Ezek a sajtók meg a média bármire képesek, ha kell hazudnak is. Mondani meg írni bármit lehet. Csak h "félénk" embereket akarnak megszívatni. Ők meg röhögnek rajtuk. Ezért kapnak pénzt.
2021. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%

3-as!

"Dr" Novák Hunor te vagy az???

😂😂😂😂😂😂😂😂

2021. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!