Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számíthatok valamilyen hátrány...

Számíthatok valamilyen hátrányos megkülönböztetésre ha nem oltatom be magam a Covid elleni?

Figyelt kérdés
Nem pont a következő napokra-hetekre gondolok, de lehet, hogy eljön majd az ideje, hogy pl. a kórházban sem látnak majd el, vagy boltba se mehetek majd be ha nem vagyok beoltva? Várható lesz ilyen szerintetek?

2021. jan. 16. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

A jelen állás szerint nem valószínű.


Az egyetlen ilyen jellegű korlátozás a külföldi utazásokra tűnik esélyesnek.

2021. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván ilyen nem. De az simán megtörténhet, hogy bizonyos légitársaságok oltási igazolást kérnék a repuleshez. Vagy akár bizonyos országok beutazáshoz.
2021. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Kellene, mert veszélyezteted vele más egészségét. De úgy egy kalap alatt az összes oltásellenessel kéne kezdeni már valamit. Ahm...de valószínű, hogy nem csinálnak majd semmit.
2021. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

3, beeeeeeoltatod magad? :D

Nagyon helyes. Egyébként pont az ilyen tutyimutyi alakok ássák alá a demokráciát. Volt elég belőlük a kádár rendszer hajnalán. Tökéletes besúgó leszel, és majd jelenthetsz a reakciós kisgyerekekről akik illegális szülinapi bulit csinálnak, mint a napokban németeknél is megtörtént.

2021. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen hármas félék miatt nem léptünk meg túl a korlátozásokon és tartunk ott ahol.


Vedd már észre magad!

2021. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Miért bántájtok az oltásszkeptikusokat. Ja hogy az a nagyon jó oltás mégsem olyan jó, mert csak 90%-ban véd, a mellékhatásokról pedig alig tudunk valamit.
2021. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

10: Mellékhatása egyiknek sincs, csak melléktünetei. Ez jelzi, hogy sikeres az immunrendszer stimulálása, ami megkezdte az ellenanyag termelést, hogy sikeresen védekezhessen valódi koronavírusok ellen.

Az influenzaoltásnak is vannak melléktünetei, de nincs mellékhatása.

2021. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

3-as


"Te ostoba degenerált birka, te..." hogy idézzek valakit.


Ha beoltod magadat, meg a családod is beoltotta magát, értem ez alatt mind a 2x, akkor Szlávik, Merkely..stb szerint már 95% a védettség, nem kaphatjátok el, nem fertőztök tovább. Akkor meg mit játszod itt a degenerált agyadat? Ha rettegsz, zárkózz be és kussoltasd el az arcodat.

Nekem meg a hozzád hasonló birkákból van elegem, akik folyamatosan a másik életébe akarnak belepofázni, és a hozzád hasonló degenerált birkák osztják az észt, hogy mi a normális... Én imádom a mákos süteményeket, ha valaki azt írja, hogy ő meg utálja és nem eszik, akkor nem esek neki, hogy mákellenes kis senki dögölj meg. Képes vagy értelmezni amit írtam? he?

Nincsenek tömegével itt oltásellenesek, azt csak a ti torzult agyszüleményetek... hogy aki nem olyan bologató János, mint amilyen te is vagy, az automatikusan lapföldhívő is egyszerre. Nóóórmális vagy Margit?


Jelen pillanatba, nagyon kevés a vakcina, nem azért nem haladunk az oltással, mert az emberek nem akarnak "oltakozni", hanem mert nincs elég, ill. mert még nem is kerültek sorra a nagyon nagy többség.


Az a legnagyobb baj egyébként, most tekintsük el a helyzettől, ha a TV-ben megjelenik valaki, aki azt állítja, hogy ő Dr. Gipsz Jakab a xy egyetem kutatója, és kiszedi az orrából a fikát, és azt mondja, hogy ez a fia darab, immunrendszer erősítő (most mondam valamit), te és a hozzád hasonló torzult elmék, fél vagyonotokat oda adjátok a fika darabért, mert kérdés nélkül, gondolkodás nélkül hisztek bárkinek aki a TV-ben szerepelt és mert orvosnak mondja magát az illető.

2021. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
12: Ha figyelmesen átgondolod a példáidat, abszolúte nem passzol egyik corona-vírus elleni vakcinához sem, és a vírushoz sem. Nem passzol a mákos-sütemény se, a fika se.
2021. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

13-as


Direkt azért írtam ezt "(most mondam valamit)"


De nagyon örülök, hogy az értelmi szintednek megfelelően csak a példákat tudtad megjegyezni. :) Szerintem most már takarékra rakhatod az arcod.


Ohhh és reméljük nem jársz Bécsben ma, mert ha ezt a tömeget látod, akik tüntetnek a lezárások ellen, agyf.szt kapsz ott helyben. :)


https://www.youtube.com/watch?v=dhptl-c7hyI

2021. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!