Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem alkalmazzuk az...

Miért nem alkalmazzuk az ókori kínai módszer a covid ellen is?

Figyelt kérdés

Fekete himlő ellen úgy védekeztek sikeresen hogy az erős fiatal embereket szándékosan megfertőzték a vírussal. Így a vírus teljesen eltűnt 1977-re és azóta sem bukkant fel.

A covid ellen meg pont ellentétes a védekezés, a korlátozásokkal gyakorlatilag antivarioláció történik, lassan halad át a vírus a populáción, oltás sem megy, a vírus a hosszú hullámok alatt pedig mutálódik.


2021. jan. 16. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Mert nem az ókorban élünk.

Biológia órán talán tanultatok az aktív és passzív immunizálásról.

[link]

Ez fog majd történni az oltással. Tudod, amikor úgy lesz mindenki immunizálva, hogy nem halunk bele.

2021. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

A fekete himlőt vakcinával pusztitották ki teljesen.


Amúgy meg szerinted erkölcsös erős fiatalembereket szándékosan megfertőzni? Vagy bárki mást?


Nekem ha fizetnének mondjuk ötszáz ezer forintot akkor lehet benne lennék a kísérletben de még akkor se biztos.

2021. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
A feketehimlő úgy tűnt el 1977-re, hogy 1967 és 1974 között a WHO tulajdonképpen a világ teljes lakosságát beoltotta ellene. Semmi köze nem volt az "ókori kínai" módszerekhez.
2021. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Khm...

a mostanság használatos vakcinák IS tartalmaznak legyengített vírust.A szervezet immunreakcióját kiváltandó.

A modern vakcinák pedig ,a legyengített vírus, szervezetbe való juttatása helyett,annak hatását "immitálja" a hatóanyag,és ezzel váltják ki az immunreakciót.

Szóval végül is még mindig az ókori módszert használják,DE valójában mégsem!

Ezt nevezik fejlődésnek. :)

2021. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Én szívesen kezeltetném magam a covid ellen ókori kínai módszerekkel csak ne kelljen beoltatnom magam ezekkel a fosokkal.
2021. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha most félretesszük hogy az oltás vetett neki véget, ha az ókor óta csak 1977-re tűnt volna el, akkor kétségbe vonnám a módszer hatékonyságát :D

Amúgy 21 éves fiatalemberként szívesen vállalnám hogy megfertőzzenek coviddal, ha gyógyulásom után viszont békén hagynak végre és bejárhatok suliba, nem kell nyolcra hazaérnem, nem kell többé szájkosár.

2021. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

6*


én most 30 vagyok és annyira irigylem a gimiseket hogy nem járnak be suliba. Anno én utáltam járni és jó lenne most gimisnek lenni mert otthon jobban is tudnák tanulni szerintem. Állandóan szekáltak, csicskáztattak a "kedves" osztájtásak.

2021. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 Egyetemista vagyok és ez a távoktatás használhatatlan. Semmi kapcsolat nincs a tanárokkal, van akit nem is ismerünk, mert nem tart órát, csak elküldi az anyagot. A gyakorlati órák így videohívásban semmit sem érnek. Társasági életre vágyok.
2021. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%

8*


Kit érdekel mire vágysz? Én meg prostikra mégse megyek el mert félek a vírustól. Maradj otthon a fenekeden és legyél türelmes. Azt is tanuld meg milyen szép, nemes jellemvonás fiatalember!

2021. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Maradjak a fenekemen mert te félsz? Akkor maradj te a fenekeden, szögeld be az ajtót és az ablakokat és rettegj fogvacogva még a 68. hullámtól is. Viszont én és még sokan mások élni szeretnénk. Remélem hamarosan vége lesz ennek az őrületnek.
2021. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!