Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan van olyan ember...

Komolyan van olyan ember ebben az országban, aki újra Gyurcsány Ferencre szavazna (aki már egyszer teljesen tönkretette az országot) ?

Figyelt kérdés
Értem én hogy van aki nem szereti a Fideszt, de most nincs más lehetőség igazából. Nem vezetik tragikusan az országot, sőt.. Ezt el kell ismerni. Vagy a moslékkoalicio a DK val, balos Jobbikkal, nulla politikusokkal jobb lenne? Kormányt se tudnának rendesen alakítani. Újra megismétlődne 2006. Ezt akarjátok? Hogy újra tönkretegyék amit a Fidesz 10 év alatt felepitett? Látjuk Karácsony Gergely is alkalmtlan, igazi baloldali politikus. Egyébként meg az hogy Orbán ilyen stílusban nyilatkozik és beszél mostanában az is a szocik és Gyurcsány hibája. Meg lehet nézni 2010 előtti Orbán beszédeket, teljesen normálisak. De mivel Gyurcsány hazugsággal nyert, illetve az ellenzék folyamatosan hazudozik és mindenben direkt ellent mond a kormánynak (még az amúgy hasznos és értelmes dolgokban is) , ezért Orbánnak is muszáj ezt a szintet hozni, ilyen lett sajnos mára a politika (rendkívül mocskos). Szóval aki a Fidesz ellen szavaz, az az ország pusztulásara szavaz. Ezt ugye nem akarja 1 magyar sem,remélem.

2021. jan. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 Gyaszvertemeg ***** válasza:
83%

"Meg lehet nézni 2010 előtti Orbán beszédeket, teljesen normálisak. De mivel Gyurcsány hazugsággal nyert, illetve az ellenzék folyamatosan hazudozik és mindenben direkt ellent mond a kormánynak (még az amúgy hasznos és értelmes dolgokban is) , ezért Orbánnak is muszáj ezt a szintet hozni, ilyen lett sajnos mára a politika (rendkívül mocskos)."


Szóval azt állítod, ha én most azt mondom neked, hogy minden, amit írsz, valótlan és egyébként is, a k*rva anyját a kérdezőnek és ezzel mondjuk elérek egy 100%-ban hasznos választ, akkor te kénytelen vagy visszak*rvaanyázni és ellenem hangolni az embereket, hiszen csak ez lehet sikeres egy vitában? Nem önámítás ez egy kicsit? Nem minősülne ez a szemedben olcsó sikernek?

Nem gondolod, hogy a közbeszéd lealjasításához nem feltétlen csak Gyurcsány hazugságai járultak hozzá, hanem például Orbán Viktor egysoros viszontválaszai a parlamentben, a tematizált televíziós propaganda, az uszító óriásplakátok vagy szolgalelkű újságírók stílusának beemelése a kormány öndicsőítésére?

2021. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
79%
Kérdez, nem gondolod, hogy kicsit egyoldalú a látásmódod? Esetleg érdemes lenne a kormánypárti sajtón kívül mást is olvasni/hallgatni/nézni. Én nem mondom, hogy az ellenzék megváltást hoz (ugyan én ellenzéki szavazó vagyok, okkal), de érdemes lenne egy kicsit tájékozódni az ún. másik oldalról is. Ettől még szavazhatsz a Fideszre, de eléggé egyértelműen látszik, hogy csak egyfajta forrásból táplálkozol.
2021. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
24%

8


Csalással?

Egyrészt eddig nem történt meg az országos választás. Mégis miből vonod le ezt hogy csalással nyernek majd akkor? A krumpli osztás, lefizetés na az csalás. Illetve azt se felejtsük el hogy a fidesz legalizálta a csalást azaz pontosabban, hogy nem tiltott a szavazólapok lefotózása. Csak emelé egy sokkal megosztóbb kérdésben is módosították a törvényt hogy azzal foglalkozzanak az emberek ne ezzel.

2021. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Csalódtam, hogy ennyi ember szavazna az ellenzékre. Mondom a Fidesz se a legjobb, de gondolkodjatok már mekkora lenne a káosz, ha valami csoda folytán Gyurcsány és bandája nyerne. Szerintem senkinek nem hiányzik. Gyurcsány egy bűnöző gazember, hazaárulo, aki néha még ittasan sem rest nyilvánosan beszélni ( kígyók, prímszám, parlamentben is volt már rá példa). A többi ellenzéki politikus is csak az ország és az emberek lejáratásáhkz ért.
2021. jan. 17. 14:06
 15/63 anonim ***** válasza:
76%
Ha káosz lesz az Orbán hibája lesz. Biztos vagyok benne hogy a fidesz fanatikus szavazói ki fognak akadni ha netán nyerne az ellenzék. És ez orbán hibája. Mert ő tette a szavazóit ennyire fanatikussá a társadalom másik részével meg megutáltatta a fidesz szavazókat.
2021. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
79%
Persze. Tüntettem Gyurcsány ellen 2006ban de most már simán rászavaznék a fidesztől csak jobb lehet.
2021. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy lenne káosz. Kédező te hol élsz? Fogyatékos vagy?
2021. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
72%
Aki a fideszre szavaz az ország pusztulására szavaz.
2021. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
Akkor mondjatok már légyszíves normális, a hazai érdekeket szem előtt tartó baloldali politikusokat. Olyat mint például a Fideszben Szijjarto Péter. Nincs ilyen. A baloldalon alkalmatlan, megélhetési politikusok vannak csak. Persze van ilyen a Fideszben is. De legalább vannak jók is mint Orbán vagy Szijjarto.
2021. jan. 17. 15:03
 20/63 anonim ***** válasza:
69%
Olyan mint Szíjjártó valóban nincs az ellenzékben. Szerencsére.
2021. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!