Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan van olyan ember...

Komolyan van olyan ember ebben az országban, aki újra Gyurcsány Ferencre szavazna (aki már egyszer teljesen tönkretette az országot) ?

Figyelt kérdés
Értem én hogy van aki nem szereti a Fideszt, de most nincs más lehetőség igazából. Nem vezetik tragikusan az országot, sőt.. Ezt el kell ismerni. Vagy a moslékkoalicio a DK val, balos Jobbikkal, nulla politikusokkal jobb lenne? Kormányt se tudnának rendesen alakítani. Újra megismétlődne 2006. Ezt akarjátok? Hogy újra tönkretegyék amit a Fidesz 10 év alatt felepitett? Látjuk Karácsony Gergely is alkalmtlan, igazi baloldali politikus. Egyébként meg az hogy Orbán ilyen stílusban nyilatkozik és beszél mostanában az is a szocik és Gyurcsány hibája. Meg lehet nézni 2010 előtti Orbán beszédeket, teljesen normálisak. De mivel Gyurcsány hazugsággal nyert, illetve az ellenzék folyamatosan hazudozik és mindenben direkt ellent mond a kormánynak (még az amúgy hasznos és értelmes dolgokban is) , ezért Orbánnak is muszáj ezt a szintet hozni, ilyen lett sajnos mára a politika (rendkívül mocskos). Szóval aki a Fidesz ellen szavaz, az az ország pusztulásara szavaz. Ezt ugye nem akarja 1 magyar sem,remélem.

2021. jan. 16. 23:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Most aztán megint csak mocskolódni tudtál, de jobbat nem tudtál mondani. Ilyen az egész ellenzék, mindenben szapulják a kormányt, de ők fele ennyire jól sem tudnák csinálni.
2021. jan. 17. 15:26
 22/63 anonim ***** válasza:
78%
Az talán nem hazai érdek, hogy felszólaljanak a Fideszhez köthető oligarchahálózat ellen, ami szanaszét lopja az EU-s forrásokat?
2021. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
76%

Csak szapulja a kormányt? Ezt pont az mondja aki arra a pártra szavaz amelyik az összes kampányát arra építi hogy van egy ellenség (véletlenül sem ellenfél) aki nagyon gonosz és hirtelen megtámadja az országot de jön a hős orbán viktor aki megmenti az embereket a gonosz Soros Györgytől, migránsoktól, melegektől, lipsiktől stb.


Valóban örülök hogy nincs az ellenzékben egy Szíjjártó karakter aki jachtozgat nyáron a korona közepén. Az teljesen igaz hogy az ellenzék közel sem tökéletes. Teljesen egyet értek. De ahogy fentebb írták ha a fidesz nem tette volna tönkre a választási törvényt erre most nem lenne szükség. Én se szeretem Ferit de annyira elegem van ebből a lassan 12 évből hogy akár ki lesz a közös min. elnök jelölt rá szavazok. Természetesen az előválasztáson én is szavazok de ha nem az nyer akire szavaztam akkor is az ellenzékire szavazok. Mert ez a fidesz már annyira szánalmas, cinikus és lenéző hogy ennél igen, már Gyurcsány is jobb.

2021. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, egyébként miből gondolod, hogy káosz lenne az ellenzék kormányra kerülése esetén? Azért, mert azt mondta a Tv/azt írta az XY kormánypárti hírportál? Vagy tán jövőbe látsz?
2021. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező: "Ehelyett a Fidesz most rengeteg pénzt ad a lakosságnak, plusz nyugdíj, 25 év alattiaknal adóeltörlés, csaladtamogatsok, vállalkozások támogatása, pályázatok, beruházások stb."

A Fidesz egy fillért nem ad a lakosságnak, inkább ellop mindent tőle!

Nagymamám kapott plusz nyugdíjt: +1815 Ft-T! Még viccnek is rossz!

A 25 év alattiak majd jövőre, a választások előtt kapják a jutalomfalatot, a terhet a következő kormány viseli: "más botjával verik a csalánt!"

Igényelj család vagy vállalkozástámogatást: vagy beleöregszel, vagy belehülyülsz; megélni nem fogsz belőle!

A pályázatok és beruházások uniós forrásúak, miről hablatyolsz, fidióta???

2021. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
59%

Igen ezt szeretem amikor fideszes kolegáim mondják “miert az ellenzek jobb lenne? Mit csinalnanak majd?”


Ember derítsük ki!! Az ország annyira megosztott már hogy nemérdekli hogy benne van a közös ellenzékbe a ferike, ahogy engem sem. Csak valami legyen, es en ugy gondolom aki nem fideszes ma csak az ellenzeki osszefogas van neki akarmennyire akar barki keresni mas partot, NINCS!


Aztán lehet szidni jobbik csíra így meg úgy, te tudod mit? Annyi lejárato kampany utan, en sem fojtattam vna a munkákat amit pl a Vona kapott...

Arra akartam a hangsúlyt terelni kerdezo lehetsz politikus ha nem tetszik vmi, aztan ha nepszeru vagy akkor kiderul rolad az mtv-ben h meleg vagy meg dzsihadista :) mert nalunk most igy meg az igazság a tv-ben.

2021. jan. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
68%
Én megmondom őszintén, hogy az első kétharmados választási eredményükhöz hozzájárultam az iksz-emmel. De jövőre, bárki is legyen az össz ellenzéki jelölt szó nélkül kapja a szavazatomat. Akármelyik pártból is jön még ha Feri is az. Ettől a keresztény értékek mögé való bujdosásból meg kifejezetten hányni tudnék, pláne úgy , hogy némelyik hogy viselkedik meg hogyan beszél.
2021. jan. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
12%

"a csalást azaz pontosabban, hogy nem tiltott a szavazólapok lefotózása"

Mi értelme lenne megtiltani, ha senki mellé se mehetnek be a szavazofulkebe ellenőrizni, hogy nem kapja-e elő a mobilját, hogy lefenykepezze a szavazolapot?

2021. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
65%

"Mi értelme lenne megtiltani"


Mi értelme volt most hirtelen engedélyezni? Ki követelte ezt?

2021. jan. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
81%
Egyébként nagyon kiváncsi leszek ha tényleg metudott az ellenzék egyezni közös pontokban és együtt indulnak a választáson, hány % lesz az összetétel a két oldal között. Mivel látszik 2 oldal van az országnak a fidesz meg akiknek elege van a fideszből azaz ellenzéki, meg ugye a maradék aki nem megy szavazni aztán majd sir milyen szar ez meg az, de ezt ne vegyük figyelembe. Ugyanis 2/3-nak semmiképp nem szabadna lennie. Én mondjuk egy erős 54-46 vagy 52-48%-ot saccolnék most, de ha lesz választási csalás és mondjuk 80-20 vagy 75-25% os eredményt adnának ki a fidesz javára, remélem elég bicskanyitó lenne. Orbánka reméljük nem akar olyan helyzetet mint a fehéroroszoknál.
2021. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!