Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik fideszes, ill. fidesz-k...

Melyik fideszes, ill. fidesz-közeli politikus botránya döbbentett meg leginkább az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 00:07
A kérdező szavazást indított:
Schmitt Pál
Kaleta Gábor
Borkai Zsolt
Szijjártó Péter
Szájer József
Novák Katalin
Boldog István
Deutsch Tamás
48 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Schmitt Pálé! Gimibe azzal hülyéskedtünk hogy schmitteljük egymást xDD
2021. jan. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Akkora béna tökkelütött államfőt kinevezni még viccnek is bűn volt. Schmitt Pál aki még a saját aláírását is nehezn tudta leíírni szerintem a valaha volt legrosszabb államfők listáján a top3 listába simán belefér. Amit odaadtak neki mindent aláírt még az alaptörvényt is xDD
2021. jan. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Egyiksem, kinéztem belőlük...
2021. jan. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Nincs közte, de a győri alpolgármesteré. Mindennapi netes vita miatt beperelni valakit, hát...
2021. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként Szijjártónál meg Nováknál nem tudom, miről van szó, Deutschnak nem tudom, melyik botrányáról. Boldognak meg a nevét se hallottam soha
2021. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Már nem tudok megdöbbenni
2021. jan. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

legeloszor a "lecsos pali"-in de aztan mar egyiken sem!! illetve azon igen ahogy a torveny elott elbagatelizaljak,elkenik!!

mert hallott azota valaki is a szajer-rol hogy elovettek volna itthon is kabitoszer ugyben legalabb? ugye milyen nagy a csend? szinte orditoan nagy

2021. jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

A legröhejesebb a szájer volt, de igazából nem döbbentem meg, várhatóak voltak az ilyenek, és hát voltak már előzmények is...


Csak a buta kádárista birkáik hiszik el a fideszes álkeresztény, kamujobboldali maszlagot, a plüsspinochetnek, és elvtársainak...

2021. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

5:Nem tudom a valóságtartalmát a dolgonak de elég sok netes felület lehozta és talán már hivatalos eljárás is lehet. Ez a boldog ügy:


[link]


" Úgy tűnik, a meghívásos közbeszerzési pályázatok leosztásában, az előre megbeszélt sikerekben, a visszacsurgatott pénzekben olyan szintű vadnyugati viszonyok alakultak ki Szolnok megyében, hogy a botrány akár egy fideszes országgyűlési képviselőt is magával ránthat. Ügyészségi nyomozás indult, egy ember nyomkövetőt kapott, 4 embert letartóztattak, köztük a kormánypárti parlamenti képviselő jobbkezét. "


A partizán nevű youtube csatornán ha jól emlékszem van is interjú evvel kapcsolatban.

2021. jan. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2%
Amúgy ez ilyen hobbi a balos embereknél, hogy állandóan azt kutatgatják hogy min lehetne megdöbbenni?? Csónakkal követik Szijártót a tengeren csak hogy lehessen hisztizni hogy hajózik a külügyminiszter? Ez annyira szánalmas :D
2021. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!