Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ciki, hogy egy munkaalapú...

Nem ciki, hogy egy munkaalapú ország vagyunk ahol nincs munka?

Figyelt kérdés

Tapsikoltunk eddig Orbánnak, hogy munkaalapú társadalmat teremtett, hogy rabszolgák lehettünk és dolgozhattunk éhbérért egy Nyugati multinak napi 12 órát.

Ennél már csak egy szánalmasabb dolog lehet, ha valaki munkanélküli rabszolga. Márpedig most rabszolga leépítés van mindenhol, mert még a kajádat sem akarják kifizetni ha kelet-európai vagy.

Nem ciki hogy Orbán rendszerében még rabszolgák sem lehetünk, hanem lassan már éhenkórászok?



2021. jan. 18. 11:38
 1/10 KárpátokGéniusza ***** válasza:
60%
Itt minden csak lózung és kormánypropaganda.
2021. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Van munka csak a fizetés nem olyan sok :D Oszd be ahogy akarod.Közben az árak egyre feljebb kúsznak
2021. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Hű de gonosz csávó ez az Orbán! A szakramentumát. Mindjárt fel is háborodok.
2021. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Hol van idehaza munkanélküliség? Ja, ha valaki annyira életképtelen, hogy egy őr tanfolyamot, vagy targonca jogsit sem tud lerakni, vagy egy büfé diplomával akar havi 600+ fizut, na annak valóban nincs.
2021. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Most tulajdonképpen miért hőbölögsz, kérdező?

Háborogsz hogy rabszolga vagy akit dolgoztatnak 12 órát, utána meg már az nem tetszik hogy elküldenek.

2021. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen olyan munkahelydömping van itthon, hogy 4 diplomával, 6 nyelvvel és 5 jogsival talán felvesznek közmunkára 60 ezerért.

Én a felsőfokú angolommal se találok semmilyen munkát évek óta. Annyira kapkodnak az ember után. Pedig szinte bármit elvállalnék, annyi hogy tudjam itthonról csinálni mert pánikbeteg vagyok így nem nagyon tudom elhagyni a házat. Azt hiszed több év alatt volt egy is amelyiknek szüksége volt rám? Mindegyiknek 25 év munkatapasztalat kell már 20 évesen, 6 nyelvtudás, 5 diploma, és akkor talán megfontolják hogy valami nevetséges bérért alkalmaznak napi 12 órában.

Vicc ez az ország, csak nincs már kedvem nevetni rajta. A külföldiek biztos jól szórakoznának azon ami itt megy.

2021. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

6.-nak.


Ezt írod:

"Én a felsőfokú angolommal se találok semmilyen munkát évek óta. Annyira kapkodnak az ember után. Pedig szinte bármit elvállalnék, annyi hogy tudjam itthonról csinálni mert pánikbeteg vagyok így nem nagyon tudom elhagyni a házat."

ÉS???

Milyen melót akarsz, amihez elég egy angol tudás, és otthonról tudod csinálni??? Komolyan, mihez értesz?

2021. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
65%
Sima érettségivel, műszaki cikk eladóival, boltvezetőivel, targoncavezetőivel ingatlanközvetítői OKJ- val mindíg volt melóhelyem. Most ingatlanosként (piaci rést megtalálva) szépen eléldegélek. :)
2021. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Munka" van dögivel! Emberhez méltó munka, emberhez méltó fizetésért nincs elég!
2021. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
6 - os ne csodálkozz kérlek. Ahol én lakok még a legutolsó cigány is tud angolul. És ez nem vicc.
2021. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!