Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy január 25-én...

Igaz, hogy január 25-én korlátozás ellenes tüntetés lesz Budapesten is?

Figyelt kérdés
Semmi konkrétat nem tudok, de több facebook csoportban terjesztik. De azt, hogy ez mögött ki áll, arról semmi. Talán Toroczkaiék akcióznak? Őt szólaltak fel egyedül a korlátozások ellen nem is olyan régen.

2021. jan. 18. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Remélem majd gumibottal lesznek helyre téve.
2021. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Bár esélyesebb, hogy csak a szájuk nagy, nem lesz ott senki.
2021. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Nem lesz.

Aki ahelyett, hogy a szabályok betartásáért és az oltásra jelentkezés mellett szavazna, anarchiát akar, az ellenség. Sajnos, a tudatlan, műveletlen embereket ideig-óráig be tudják fírolni, mert nem tudják, hogy ha ezek visszatérnének, őket csinálják ki első körben. Mert akkor ennek az országnak vége, a szavazóikkal együtt.

Nem Toroczkaiék, hanem Gyurcsányék és az anarchistáik.

Toroczkaiék is az ő falkájuk, amúgy.

2021. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én is láttam pár bejegyzést, de én nem tüntetésnek értelmeztem, hanem hogy a lengyelekhez és az olaszokhoz hasonlóan nálunk is ki fognak nyitni az üzletek, mert máshogy nem tudják eltartani magukat és a dolgozókat. Ennek a nyitásnak a napja lenne 25, jövő hétfő.
2021. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Zseblampa Joco válasza:
38%

Alapvetően neked is kell legyen véleményed a dolgokról. Tudod, arról, hogy napont pár száz honfitársunk meghal szimplán azért, mert vannak faaaaszszopó magyarok, akik azt sem értik meg, hogy maszk, tőávolságtartás, maradjotthon, maradszapiiicsádon, és szerény tisztességes ember vagy.

El kellene mindenkinek döntenie, a faaaaszszopók, vagy a tisztességes otthonmaradók táőborát gazdagítja. Ez IQ kérdése. Nem politika kérdése.

2021. jan. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Tök mind1, mert este 8 előtt úgyis mindenki haza fog menni. Ebben a csóró patkány országban senki nem engedhet meg magának anyagi büntetés kockázatot :)
2021. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

#5 igazad van IQ kérdése az egész. Ha vagy elég okos akkor nem lehet atverni a média rettegtetésével ha még nem akkor így jártál és egy nyomi birka leszel.


Úgy látom te a második kategóriába kerültél. Jó bégetést.

2021. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Érdekes elképzelés, csak nem tudom, mi akadályozza meg majd a rendőröket, hogy bezárassák ezeket a helyeket is pár hónapra.

Ha 10000 hely nyit ki, akkor 10000 helyet fognak bezáratni.

2021. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Ha a facebookon olvastad akkor csak igaz lehet😁
2021. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Egy nóném anarchista párt szervezi (Le az adók 75%-ával Párt) és a vendéglátóhelyek 25-ei kinyitását akarják. De ebből úgy sem lesz semmi, nálunk nincs hagyománya az állami erőszakszervezetekkel szembeni ellenállásnak. Franciáknál, Olaszoknál működhet, de itt nem.


Ha bedurran a 3. hullám politikailag megy mindenki a levesbe aki lezárás-ellenes.

2021. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!