Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan mérgesek ugyan, de...

Árokpart kérdése:

Sokan mérgesek ugyan, de miért csodálkoznak a korlátozó intézkedéseken mikor azt maguk az emberek kényszerítették ki ősszel?

Figyelt kérdés
Őszre ha visszaemlékezünk itt még ezen a fórumon is szinte majdnem, hogy sokan már fenyegetőztek a kormány felé, hogy miért nem szigorít, meg kilátásba helyezték, hogy ha esetleg elhuny egy hozzátartozójuk akkor aztán így meg úgy tüntetnek stb. Akkor most miért panaszkodnak és állandóan szinte már majdnem minden nap itt sokszor kérdezgetik, hogy mikor lazítanak. Szerintem ugyanúgy fog menni mint ősszel ha olyan lesz a közhangulat majd akkor de ahogyan elnézam a társadalom többségében még messze nem olyan. Lehet, hogy ez a télnek tudható be, de én még nem nagyon látok tömeges lazításra utaló közhangulatot. Szerintem a kormányt sokmindennel lehet bírálni, vádolni, de azzl szerintem nem, hogy kimondottan korlátozás párti volna, hiszen ha visszaemlékezünk az őszre akkor már igencsak nagy társadalmi nyomásra hozta meg a jelenleg is érvényben lévő november óta lévő korlátozásokat. Kinek mi a véleményen erről?
2021. jan. 18. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Igazad van, de lehet a kormány a fordított pszichológiát alkalmazza rajtunk 😏

Nagyon durván taktikáznak, mindent bevetnek, hogy a választást ne veszítsék el (bár, ha ez lehetséges...😄). Egyszer oltakozzon mindenki, utána olyan szavak hagyják el a szájukat, mintha mégis elleneznék.

2021. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
fú de hülye szó ez az oltakozás :D
2021. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Mivel egyre többen feleslegesnek érzik a korlátozásokat, valószínűleg ha nem oldják fel tavasszal, akkor tüntetéseket fognak szervezni itt is, mint máshol tették.


A média nem nagyon beszél róla de folyamatosan tömegek vonulnak az utcákra a covid korlátozások miatt Angliában, Olaszban, Németben, Ausztriában..meg csomó helyen máshol is. Lengyel országban tiltás ellenére kinyitottak az éttermek, bárok, uszodák.. Stb.


Szóval szerintem itt is be fog ez következni, ha nem oldják fel egykét hónapon belül.

2021. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reméljuk utolsó, hogy így lesz mármint, hogy feloldják és nem lesz szükség tüntetésekre.
2021. jan. 18. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

#3

Pattints már ide forrást, ha legalább már mondasz egy ekkorát!

Előre is köszi!

2021. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!