Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypártiak miért szégyel...

A kormánypártiak miért szégyellik a pártjuk bizonyos tetteit, motívumait?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy akik a Fideszt támogatják, legtöbbször meglehetősen vehemens módon, azok miért nem vállalják fel a pártjuk olyan tetteit, amik nem éppen szalonképesek? Pl. a gazdagok támogatását, a szegények sarcolását, az Orbán közeli emberek mérhetetlen gazdagodását, ezeket általában mindig vagy letagadják, vagy elbagatellizálják.

Vagy pl. a stadionügyeket általában mindig elmismásolják, pedig azt még csak letagadni se lehet, hiszen ott van a stadion vagy nincs ott? Ott van. Akkor? Miért nem lehet felvállalni büszkén, ha már valaki fideszes, hogy igen, a kormány akit kedvel százmilliárdokat költ stadionra amikor más dolgokra nagyobb szükség lenne az országban? Olyankor miért nincs melldöngetés ha erről van szó?

Ha már fideszes valaki, akkor miért csak a pártja pozitív üzeneteivel azonosul, a negatívumokat miért nem hajlandó felvállalni? Vagy ha sok dolgot vállalhatatlannak tart, akkor meg miért támogatja mégis a Fideszt?



2021. jan. 18. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmi vállalhatatlan, a legtöbb ellenzéki politikust kivéve. De azt ne rajtunk kérd számon.
2021. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány idejében a fideszes ismerőseim voltak a leghangosabbak. 10 év Orbán után még véletlenül sem beszélnek politikáról, mert szégyenlik, és képtelenek 5 percnél tovább védeni a kormány temérdek baklövését.
2021. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Számukra nincs vállalhatatlan dolog. Amit a kormány csinál, az jó, bármi is legyen az, és beleállnak védeni. Az önálló gondolkodás, ítéletalkotás nem jellemző.
2021. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

nem válaszolnak ilyenekre,én is próbáltam sokszor ezekre válaszokat.

esélytelen.

vagy gyúrcsányozni kezdenek.

vagy-téged fejbe kellene lőni,te hazaáruló!

vagy a "normálisabbak"-igen szétlopnak mindent,én is tudom,de nem engedik be a migránsonkat...gyúrcsány meg lebontaná a kerítést,jönnének a migránsok és akkor meghalunk.

ezek az opciók.

2021. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!