Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem veszi észre a "keresztény"...

Nem veszi észre a "keresztény"-kormányzás, hogy pont miattuk megy sok nő abortuszra?

Figyelt kérdés

Ha pl. ma becsúszik egy házasságon kívüli gyerek egy nőnek, azt a keresztények annyira megvetik, elítélik és lenézik, hogy inkább abortuszra megy, hogy nem kelljen ezzel a rosszindulattal szembesülnie.


Nem lenne egyszerűbb befejezni ezt az állandó erkölcscsőszködést meg mások elítélését? ("házasodj minden áron", "maradj szűz a nászéjszakáig", "a család az csak házasok közt jön létre")



2021. jan. 18. 20:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én keresztény családból származok, de nem vagyok keresztény, nem értek egyet velük.


Viszont tudom, hogyha véletlen teherbe esnék és nem lennem mellettem pasi, akkor az egyik legnagyobb érv az abortuszra, az az lenne, hogy a kőkeresztény anyám tudomást ne szerezzen az egészről. Mikor már a nem házasként, de kapcsolatban élő és gyereket vállaló nőket is úgy megveti...

2021. jan. 19. 00:24
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Jó, de anyukád a kormánytól függetlenül ilyen...
2021. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

#11 Igen nagy lendülettel tudod a saját anyádat is mocskolni. Lehet, hogy elgondolkodhatnál azon, hogy TE neki köszönheted az életedet, annak, hogy ő nem vette olyan könnyedén azt hogy elveteti a terhességét.

Már előre eldöntöd az abortuszt mikor még teherbe sem estél, az véletlenül sem jut eszedbe, hogy ekkora aggyal meg is előzhetnéd a nem kívánt terhességet, ugye?

Amikor te a saját lehetséges terhességedről és abortuszodról beszélsz, akkor pontosan úgy a gyereked életéről mondasz ítéletet, mint ahogyan édesanyád tette amikor veled volt terhes. Ő téged kihordott, megszült és felnevelt. Rosszul, ha ilyen hülye lettél, ez nem kétséges, de akkor is életet adott neked. Te meg lazán bevágod, hogy a saját gyerekedet feldaraboltatnád és ő a rossz amiért ezt nem akarná. Klassz.

2021. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem én kértem, hogy megszüljön.

Igaz, megszült engem, de inkább ne tette volna. Ötödik gyerek voltam a családban a hétből (nem vagyunk cigányok), semmi ideje nem volt rám. Soha egyetlen jó szava nem volt, ha valami nem tetszett neki, rögtön csak ütött. 4-5 éves lehettem, mikor egyszer játék közben véletlenül elszabtam a ruhám, annyira megvert, hogy 3 fogam tört ki (szerencsére csak tejfogak voltak). Nem értem, miért kell mindenáron megszülni egy gyereket, csak azért, hogy lehessen aztán gyűlölni azt.

2021. jan. 19. 21:06
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

13


miért mocskolná azzal hogy ő nem ért egyet vele egy dologban? Én is keresztény családból származok, bár az én szüleim nem igazán konzervatívak ebben a vallás kérdésben. Egyházi gimnáziumba jártam ott egy kissé közelebb kerültem a dologhoz, de amit ma látok, hogy kik nevezik magukat kereszténynek és a magyar keresztény egyházak miket csinálnak, hát nem szeretnék az egyház tagja lenni. A vallásokkal semmi probléma nincsen, de az egyházakkal már annál inkább.

2021. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%

Kedves kérdező ez a kormány azért fizet ha egyel több gyereked van.


Másrészt nem kell orbaszajba szexelni és nem lesz becsúszott gyerek


Harmadrészt életemben nem találkoztam olyan keresztényel aki lenézet valakit mert becsúszott egy gyerek.

2021. jan. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!