Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy ilyen, államila...

Támogatnál egy ilyen, államilag finanszírozott expedíciót?

Figyelt kérdés

A célja a keleten maradt magyarság megkeresése. Kiválasztanának négy embert az útra, és Julianus első útját követnék. Korabeli ruhában lennének és korabeli közlekedési formákat használnának (persze vinnének magukkal kamerát). Mikor elérnek Nagy Oroszországba, a falusi atléta trikós bácsikat interjúvolják, hogy nem tudnak-e a keleti magyarokról. A kerítés mellett, sámlin ülő néniket is kérdezgetik. Az egyik elmondja, hogy még gyerekkorában egy távolról érkezett család vetődött hozzájuk, akik magukat csak madzsaroknak hívták.

Az egésznek lenne egy Kéktúra hangulata. Bemutatnák azt is, hogy a kirándulók mennyi szemetet dobálnak és kritikusan állnak az erdei infrastruktúrához is.


2021. jan. 18. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Himmler is finanszírozott teutonokat kereső expedíciókat, aztán hogyan végezte?
2021. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De annak semmilyen tudományos alapja nem volt. Ellenben Oroszország akkora, hogy máig élhetnek fel nem fedezett magyar törzsek ott, akik jurtákban laknak, pogány istenekben hisznek és vért isznak.
2021. jan. 18. 22:15
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Jajj de vicces " kérdés " volt. :D Ja mégse, elég erőltetett.
2021. jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit kérdező!

Támogatnám.


Baromi vicces kis műsor lenne belőle! Ilyen cringe roadshow, ahogy tarsolyos szerencsétlenek szekérrel végutaznak Közép Ázsián. A soha meg nem történt magyar vándor 2.

2021. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Így van, én is ezt gondolom.
2021. jan. 18. 22:49
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen.
2021. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Kickstarterre vele.
2021. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen kor

-abeli ruhára gondolsz?

2021. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hunter s thomson meg a haverja dr gonzo jutott eszembe.

ők csináltak ilyen túrákat,hogy szét lsd zték magukat,elindultak a világba és boldog boldogtalant megkérdeztek,hogy merre található az amerikai álom?

és akk így barangolgattak.

2021. jan. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én támogatom de csak ha én lennék az egyik aki megy. Mert ha államilag támogatott, akkor ingyen kapok egy utazást oroszországba. Én benne vagyok.
2021. jan. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!