Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk lesz most a...

A Mi Hazánk lesz most a legnépszerűbb ellenzéki párt? Az egyetlen párt aki ellenzi a korlátozásokat.

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 13:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
utolsó: én 78 éves vagyok, és nekem se tetszik, hogy kisgyerekként kezelnek. Én is szeretnék járni a nyugdíjasklubba, a gyógyfürdőkbe, könyvtárba. Nem szeretem a bezártságokat, csak árt nekem, hogy beakarnak zárni. Azon ismeröseim, akik idősek otthonába laknak, azok is annak a betegei, hogy már egy éve nem érintkezhetnek senkivel-
2021. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
Azért szerencsére az emberek 90%-a nem ENYIRE rosszindulatú és önző, és gondol másokra valamilyen szinten.
2021. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%
Mi is rájuk szavazunk, de nem emiatt. Bár ezzel is egyetértünk.
2021. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

#11

78 évesként még talán lehet néhány halvány emléke milyen az amikor egy Mi Hazánkhoz hasonló párt kerül hatalomra. Onnan kezdve már nem az szokott a legnagyobb gond lenni, hogy nyitva-e a könyvtár.

2021. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
10-es, maximálisan meg tudnák szervezni az önkromanyzatok, hogy azon idös emberek és krónikus betegek,akik a vírus miatt karanténban otthon szeretnének élni, azoknak a szociális osztály dolgozói kiszállítják maszkban a szükséges élelmiszer, gyógyszereket meg minden egyéb mindent amire szükségük van. Aki pedig nem kíván karanténban élni, az pedig élhesse az e´leet ahoyg akarja
2021. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

#15

Ne vitatkozzunk ilyen részletkérdéseken, amikor az igazi kérdés, hogy jó érzésű ember miért is szavazna egy náci pártra, csak mert egy kérdésben egyet ért velük.

2021. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%
Aki szerint ez "program", annak azt a lehangoló megállapítást tudom csak tenni, hogy ez eddig csak az "egy érdekcsoport" kategóriát meríti ki, - köze nincs érdemi politikához!
2021. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
29%

#3 Én is baloldali vagyok és ezt fájt olvasni.. Hogy valaki képes a rasszista/gyűlölködőkre szavazni, csak azért mert ezzel kampányolnak. Ráadásul ha hatalmon lennének nem is biztos, hogy véget vetnének a korlátozásoknak.


Mindemellett ezzel aláássák az egészségügyben dolgozóknak és az időseknek járó tiszteletet, csak hogy nagyobb legyen a népszerűségük.. Én jobban utálom őket mindet eddig.

2021. jan. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!