Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti és nagyvárosi...

Budapesti és nagyvárosi szavazók! Megbántátok már, hogy a Borkai-botrány miatt felerősödött fideszgyűlöletetek miatt az ellenzékre szavaztatok a sikeres fideszes városvezetők helyett?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 16:56
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
58%

"hagyott egy halom pénzt a Tarlós?


Ezt az esti mesében hallottad az M1-en?

2021. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
12%
Nem nézek tévét. Hiába erőlködsz, tény, hogy egy csomó pénzt hagyott Tarlós Karácsonyra.
2021. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
49%

32

Origót is kerüld el javaslom.

2021. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
60%
Hazudsz, bitang kérdező, ahogy az egész fidesz-maffia is teszi. Az, hogy Karácsonyra és az ellenzékre szavaztam, szavaztunk, semmi köze nincs annak, hogy mi van Borkaival. Már akkor is hazudsz, amikor kérdezel. A valóság az, hogy emiatt max. Fideszesek tántorodtak el attól, hogy szavazzanak a Fideszre, mert felnyílt a szemük. Ennyi.
2021. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
33%
4es....ha valahol látsz gyertyát árulni,vegyél belőle,és gyújtsd meg,hogy legalább annyi világosság legyen a közeledben.
2021. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
26%
Majd pár év mulva kiderül h marad-e.
2021. jan. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
91%

A Borkai-botrány nem magánügy! Az a része mondható magánügynek, hogy prostizik - ha ezt saját pénzen teszi.

Az viszont, hogy törvényt sért, pl. kokainozással, már közügy.

Mint ahogy az is közügy, hogy bármivel is zsarolhatóvá tette magát.

Nem mellesleg az is közügy, hogy ez az egész vastagon bűzlött a korrupciótól. Kapott egy többmilliós bulira szóló meghívást egy olyan személytől, aki rendszeresen nyert nála vitatott módon pályázatokat.

A korrupció mindig is közügy, és mindegy, hogy mi az ellenszolgáltatás tárgya: pénz, ingyen kőműves munka az ő házánál, prostis kokainos buli külföldön egy luxusjachton.

2021. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem szavaztam senkire! Aki volt, annak a fölényeskedő stílusát honoráltam ezzel, aki lett, azt meg egyszerűen alkalmatlannak tartottam a pozícióra. Engem a Borkai nem érdekelt, - nem ilyen szinten fölényeskednie egy Tarlós Istvánnak sem egy kampány ideje alatt - és ez akkor is így van, ha a következő választásig a beszántott és sóval behintett várossá fejleszti a csillagszemű ezt a disznóólat.
2021. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
78%
Fantasztikus ahogyan a Fideszesek minden ellenzéki kommentet egyből lepontoznak, számukra teljesen irrelevánsak az észérvek.
2021. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg, hogy nem szavaztam a Fideszre!

Szájer esete a legjobb bizonyíték arra, hogy képmutató álszentek gyülekezete a Fidesz, nem vagyok többé kíváncsi rájuk!

2021. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!