Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti és nagyvárosi...

Budapesti és nagyvárosi szavazók! Megbántátok már, hogy a Borkai-botrány miatt felerősödött fideszgyűlöletetek miatt az ellenzékre szavaztatok a sikeres fideszes városvezetők helyett?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 16:56
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez nagy hiba volt. 2022-ben már nem leszek olyan naív, hogy gyűlöletből az ellenzékre szavazok.
Nem bántam meg a döntésemet. Bukjon csak meg szépen a Fidesz.
50 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
16%
Én alapvetően nem tudom megérteni, hogy mit vár az, aki ellenzéki politikust szavaz önkormányzatok élére. Az ellenzéki önkormányzatok mindig is kevesebb forrást kaptak a kormánytól, mióta lehet szavazni ebben az országban.
2021. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
A helyi fideszes vezetők egyre növekvő mohósága és gazembersége miatt szavaznak az emberek a fidesz ellen. A borkai ügy csak további szavazók szemét nyitja fel és szembesíti őket a romlott korrupt fidesszel.
2021. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert a Puzsérra szavaztam, de sajnos nem ő nyert, hanem a gyurcsány bábja.
2021. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
20%
Budapesti Fidesz szavazó vagyok és eddig sem szavaztam a ballibekre, ezután sem fogok. Akik pedig egy 120 kilométerre fekvő város polgármesterének magánügye miatt hirtelen elfelejtik, hogy Tarlós gyakorlatilag újjávarázsolta a koszos, büdös, rothadó fővárost és visszahozzák a Demszky-korszakot egy ügyefogyott nyavalygó főpolgármester vezetésével, azok most, 15 hónap elteltével már láthatják, mekkorát hibáztak. :)
2021. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Mert kaptak 11 évet már. Épp itt lenne az ideje valami mást is kipróbálni, természetesen Gyurcsánymentesen azt is, illetve Orbánmentesen.
2021. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
6%
Hát azért Budapestet sosem sikerült megtisztítani a mocsoktól, de azért az igaz, hogy Tarlós volt a Horthy-korszak óta a legjobb főpolgármester.
2021. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
70%
17:11: ember, te ki szoktál néha nézni az ablakon? Budapest fulladozik a mocsokban, így volt ez Demszky és Tarlós alatt is. Semmiféle pozitív változás nem történt.
2021. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
84%

#4

Egyenlőre csak két dolog látszik világosan. A kormány elvonja a forrásokat a fővárostól és a fidesznél külön részleg foglalkozik Karácsony lejáratásával.

2021. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem Karácsonynak nincsen szüksége külön lejáratóstábra. Ha mást nem is, ezt ügyesen elvégzi egyedül is!
2021. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
77%

#9

Ismerjük. Ha sapka van rajta akkor azért, ha nincs rajta sapka akkor azért.

2021. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!