Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor két barátja...

Orbán Viktor két barátja Mészáros Lőrinc és Garancsi István közösen újítja fel a Citadellát potom 20 milliárdért. Mit tud ez a 2 ember, hogy szinte ők építenek mindent ebben az országban?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 17:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
71%

Akár egy 5 fős cég is lehet a fővállalkozó ha annyi alvállalkozót alkalmaz amennyit akar. Ebben pedig az a biznisz, hogy a fővállalkozónak adott közpénz felhasználást még hellyel közzel lehet ellenőrizni de az alvállalkozói szerződéseknél már nem közpénz a kifizetett összeg.

Ezért nem tudhatjuk, hogy Orbán Győző bányáiból milyen áron szállítják a követ az állami építkezésekre. Ő csak egy alvállalkozó. Ügyes nem ?

2021. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
28%
Szarom le a Mészárost és a társait, ha más lenne hatalmon akkor az Ő haverjaik kapnának mindent. Majd a kormányváltás után mások lesznek a "Mészárosok".
2021. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

12

Gyurcsány idején melyik haverja/szomszédja lett az ország leggazdagabb embere, aki minden tendert megnyert? :)

2021. jan. 19. 18:55
 14/35 anonim ***** válasza:
20%

#11 "Ezért nem tudhatjuk, hogy Orbán Győző bányáiból milyen áron szállítják a követ az állami építkezésekre. "

A valóság ezzel szemben az, hogy pontosan megvizsgálták anno, hogy mennyiért is szállították Orbán Győző bányájából a követ - és azért nem lobogtatják állandóan ezt az orrod előtt a ballibek, mert nagyon beégtek vele. Ugyanis KEVESEBBÉRT szállították a követ, mint az a nagy cég aminek a balliberális emberek ültek a vezetésében és korábban egyedüli beszállító volt.

De sebaj, buktatok ti már nagyobb hazugsággal is!

[link]

2021. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Origó? Ne viccelj már.


Mint ha én nyugatifeny.hu-t, hirhugo.hu-t vagy ezalenyeg.hu-t nevezném meg forrásnak.

Fake news, az sem igaz amit kérdez. :)

2021. jan. 19. 19:03
 16/35 anonim ***** válasza:
66%

Csak annyit, hogy kivénhedt idős korukban a régi szólamot nemhogy elfelejteni-, hanem előidézni fogják tudni ők is:

"Én, egyedül én építettem fel a fél-, nem, az egész országot."

2021. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
29%

#15 Értem. Szóval lesöpröd az egészet azzal a felkiáltással, hogy Origó, csak ne kelljen tudomásul venned.

Hát, ha hülye akarsz maradni, akkor tedd!

2021. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"Mit tud ez a 2 ember....?" - kérdezed.

Nos, a választ meg is adod magad, még a nyitókérdésben.

Azt tudják, hogy ők Orbán Viktor barátai. Ennyi kell hozzá, semmi több.

2021. jan. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

ez aprópénz

elég nagy lehet a baj, ha már ezen is osztozkodni kell

2021. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

#14

Esetleg egy 19 (TIZENKILENC) évnél frissebb cikked is volna erről? Anyám borogass...

2021. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!