Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jelentősége van a...

Milyen jelentősége van a nyomdában már készülő februárban utcára kerülő kormány-orbán plakátoknak: Legyőztük a vírust?

Figyelt kérdés

Infóim szerint nagyban nyomják a kormányzati óriásplakátokat, februári dátummal és februárban is kerülnek utcára: legyőztük a vírust!


ennek milyen jelentősége van a zárás/nyitást illetően?


mert a kamu kormányzati agitprop duma nem érdekel, csak a zárás /nyitás.


2021. jan. 20. 13:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%

Nem erted!? :)


Az ellenzek mostanaban fog plakatolni a kormanyt szapulva es az elovalasztasokat propagalva ... a Fidesz csak kiteszi a sajat plakatjait.

2021. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

de ez mind engem nem érdekel, engem csak a zárás nyitás érdekel.

és ha már ilyen plakát megy ki, lesz nyitás? ha egyszer le van győzve a vírus....

2021. jan. 20. 14:01
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyjából annyira valid, mint a teljes Budapest lezárása hírek voltak márciusban. Még Viktor is tolja a hisztiszekeret, nem lesz ebből februári győzelem, majd nyárra, olyankor úgyis szabira megy a vájrusz.
2021. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Pontosan semmi jelentősége nincsen, de ki tudja lehet hogy van. Nem látunk sajnos bele, hogy mi jár a fejükben, de ha Ausztria nyit, akkor Orbán is nyitni fog. Inkább azt figyeld. Ezt a játékot - tudni illik - többen játszák.
2021. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"de ha Ausztria nyit, akkor Orbán is nyitni fog"


Épp nemrég a napokban jelentett be hosszabbítást, és szigorításokat terveznek, pl a sima textilmaszk nem jó stb

2021. jan. 20. 14:11
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

El kell adni a maradék maszkot🤔 (ebben most nagy a biznisz)

Szerintem nyáron ugyanaz lesz mint tavaly is volt, nyitnak, majd ősszel jön valami mutáns v. ami a harmadik hullámot hozza 🤷‍♀️

2021. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
77%

Már volt ez a kérdés tőled, ugyanezzel a felkonferálással.

Most már nyugodj meg.

2021. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem lesz ilyen plakát mit írsz utólag?
2021. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

"Ha nem lesz ilyen plakát mit írsz utólag?"


Azt hogy kamu volt a hír. de akkor száz helyről összehangoltan kamuztak mert nagyon sok helyről hallottam.

2021. jan. 20. 14:25
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem teljesen lényegtelen, hogy milyen értesüléseit vannak.

Azt a faces trollkodast én is láttam, nem nevezném információnak.

2021. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!