Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellene az ellenzékre...

Miért kellene az ellenzékre szavazni?

Figyelt kérdés

Mondjatok dolgokat amiért szerintetek megéri az ellenzékre szavazni. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy a válaszok közül ki tudja jobban mocskolni Orbánt, az ellenzéki jó tulajdonságokra vagyok kíváncsi. Ja és persze hagyjuk az ilyen "leakarják váltani a tolvaj rendszert", mert ott fognak lopni ők is ahol tudnak. Egyszer már bebizonyosodott.


Ja igen, és mielőtt bárki nekem esne. Ott a konyhában az 5kg krumpli és holnap megyek Lölővel golfozni, meg fogjuk beszélni hogy melyik nagyszabású pályázatot nyerjem meg megint. :D



2021. jan. 21. 13:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
Kevesebb lopás lenne, az 100 %
2021. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%

10

Szóval nem tudsz válaszolni. Mert nincs semmilyen érv az ellenzék mellett. Oké.

2021. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 mindentudó99 ***** válasza:
24%
Azért kell mert akkor kesz Eus minimálbér. Ez gondolom 400 ezer nettó lesz. Hozzájön 100 ezer alapjövedelem. Plusz oltásonként 100 ezer.
2021. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%
És Józsibácsi hogy fogja Pistikének kifizetni a 400ezer nettót?? Ez a minimálbér tönkretenne egy csomó embert
2021. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Mert az ellenzék nem akar tavolodni az EU-tól és nem kelet felé nyit.

Nekem ennyi is elég hogy rájuk szavazzak.

2021. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 molnarmarcell21 ***** válasza:
71%

Kedves kérdező,

1) 2010 óta romlott a korrupciós indexünk, tehát a Fidesz ebben rosszabb a korábbiaknál

2) Az Ellenzéki Összefogás nagyon messze van az MSZP-SZDSZ-től. Az MSZP mellett benne van a DK, Jobbik, LMP, Momentum, Párbeszéd, tehát egészen biztosan nem lesz ugyanaz, mint 2010 előtt (de ha igen, az is jobb lenne, ld. 1-es pont)


Egyéb érvek: 2010 óta több mutatónk romlott, ennek a folyamatnak a megállítását várjuk az ellenzéktől. Ami javult, az nyilván maradhat.

2021. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Azért hogy visszaálljon a demokrácia (mármint a valódi demokrácia) ha sikerülne leváltani a jelenlegi kormányt, a következő választás már igazságosabb lenne és külön tudnának indulni a pártok. Illetve az nem normális ha 12 évig van egy párt azon belül is egy miniszterelnök hatalmon. Normális helyen ilyen elő sem fordulhat.
2021. jan. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

5-ös! Ezt kérdezted:

"Miért kellene az ellenzékre szavazni?"


Én meg röviden válaszoltam rá. Mi a gondod vele?

2021. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Semmiért!!
2021. jan. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
24%
"jogállam megvédése miatt, hogy ne egy kézben legyen minden" Nálunk ellenzéki vezetési az önkormányzat, elsö dolguk az volt, hogy a heli tv és újságot teljesen az uralmuk alá hajtották, uta´nan az önkormányzati cégek következte. Nemcsak a fideszes pártkatonákat, hanem mindenkit elbocsátották és saját emberekeit raktßakbe, mindenki Fidesz bérencnek lett titulálva, aki nem tagja valalyik ellenzéki pártnak, még az is aki nagyon jól végezte a munkáját.
2021. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!