Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenlegi felmérések szerint...

Jelenlegi felmérések szerint 4%-al többen szavaznának az ellenzékre mint a Fideszre. Szerintetek lesz kormányváltás 2022-ben?

Figyelt kérdés
Mondjátok el mit vártok ti.

2020. dec. 15. 17:11
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Ellenzék
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Az a probléma, h a fővároson és a megyeszékhelyeken kívül a fidesz szinte mindenhol 50%+ akár 58-60%-al győzött 2018-ban mikor országosan csak 47% külhoniakkal 49%-ot ért el. Szerintem a közvéleménykutatásoknak úgy lenne értelme ha minden egyéni körzetben külön külön végig mennének.
2020. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Pár hónap és az az előny lesz még 14% is.. :)
2020. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem most nagy esély van rá, csak az ellenzéki jelölttől függ! Olyan jelölt kell aki pártatlan, és minden párt szimpatizánsa szívesen leszavazna rá(Márki-Zay például) A koronavírus előtt azt mondtam, hogy lehetetlen lesz a kormányváltás, de ez betett nekik, és ez még csak a kezdet, nagyobb válság is lesz, és megszorítások! Nem fog tetszeni az embereknek
2020. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
"A koronavírus előtt azt mondtam, hogy lehetetlen lesz a kormányváltás, de ez betett nekik, és ez még csak a kezdet, nagyobb válság is lesz, és megszorítások! Nem fog tetszeni az embereknek2 ja aztán amjd az emberek megszavazzák a Gyurcsány Ferenc vezette ellenzeket, akinek remek válságkezelesét márt megtapasztalkták
2020. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem lesz változás, mert sosem lesz olyan erős az ellenzék, hogy valaha is a mocsarából kimenjen vére, és elinduljon a fejlődés útján.
2020. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Csupán Orbán veszti el miniszterelnök jellegét.
2020. dec. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon remélem hogy nem. Rövidesen a eltaposnának minket, és nem lennénk más mint az EU lábtörlője.
2021. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem közvéleménykutatást kell nyerni, hanem választást. Fidesz négyötöd lesz.
2021. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!