Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberális politikusok...

A liberális politikusok között sokan miért ennyire igénytelenek külsőleg és mentálisan is?

Figyelt kérdés
Guy Verhofstadt, Chon-Bendit, Sargentini, Niedermüller Péter. Fogorvos, fodrász, illemtanár, dilidoki nem ártana nekik. Verhofsdatról azt mesélte egy ismerősöm aki találkozott vele, hogy még büdös is.

2021. jan. 22. 13:52
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Nekem az az elméletem, hogy mivel a jobboldal áll a rend pártján, a liberálisok pedig mindig a szabadságot és lázadást hangsúlyozzák, lehet hogy ők vélik igényesnek lenni, normális felöltözni, fürdeni és mentálisan rendben lenni, kulturáltan viselkedni is elnyomás, hiszen az egy ki nem mondott szabály végülis, és fárasztó is, meg kell emelni a fogkefét és a fésűt. Milyen fasizmus már ez? Hadd döntse el ő maga hogy mit tesz a testével vagy mit nem. Szerintem ez lehet a válasz. De biztos van más ötlet is.
2021. jan. 22. 13:55
 2/32 anonim ***** válasza:
15%

Nem .Nincsen.

Tökéletesen megválaszoltad magadnak.

2021. jan. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
62%

Az igénytelenség nem ideológia függő.

Sajnos még a jobban kereső,jobb módú emberek között is előfordul.


Nekem van ismerősöm, aki programozó.Külföldi cégekkel dolgozik,a bér, amit kap többszöröse a magyar átlagbérnek.

Ennek ellenére, "bukéja" van, nem fürdik rendszeresen, nem mos hajat, fogat rendszeresen.


Persze, ő csak home officeban van.

2021. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Kedves Troll! Nagyon befolyásos barátaid lehetnek, ha találkozhatnak személyesen egy európai vezető politikussal, és kellő ideig illetve olyan közel tud kerülni hozzá, hogy érezze a szagát.


Illetve szeretném megkérdezni, hogy olyan jobboldali személyiség, mint Orbán Viktor miért nem tud rendes öltönyt felvenni, ami nem lóg rajta, Deutsch Tamás miért néz ki úgy, mint aki épp egy áttrippelt éjszaka után lenne (és még borotválkozni se tud)? Vagy Bayer Zsolt olyan alpári kocsma stílusban kommunikál, hogy elkéne neki egy illemtanár? Itt nincs olyan elméleted, hogy azért, mert ők jobboldalon állnak, így ők azt képviselik, hogy bármit megtehetnek? Vagy nem gondolod azt, hogy mivel ők az elnyomó liberalizmus ellen küzdenek, "hadd döntsék el maguk mit tesznek a testükkel vagy mit nem"?


Amit kérdésként itt felvetettél nettó ökörség. És én még csak itthoni példákat hoztam az általad felvetett igénytelenségre.

2021. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

4

Nem volt nehéz vele találkozni, itt volt Budapesten. Be is volt kulázva rendesen.


Ami a jobboldali személyiségeket illeti, Bayer Zsolt intelligensen fogalmaz, az hogy nem politikailag korrekt dumát túl az ugyancsak az intelligencia bizonyítéka. Nem olyan hülye ugyanis, hogy letagadná a valóságot, játszaná az álszentet csak hogy senki érzékenységét ne sértse meg. Karakán ember. Több ilyen kéne.

Orbán mindig rendes öltönyt visel, nem tudom mire gondolsz?

Deutch Tamás pedig túl sokat volt liberálisok között Brüsszelben és kampósurrú is, szóval ő nem számít.

2021. jan. 22. 14:15
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Nézd már meg orbánt, hogy néz ki, mint egy telifosott skálásszatyor.. :DD
2021. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
+Ráadásul orbán graz-ban kezelteti magát, tehát még dilinyós is.
2021. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

6

Nem értek egyet. Fiatalon egész normálisan nézett ki, most inkább az a baj, hogy kövér. Ami a liberálisokra jellemző inkább. És általában valóban igénytelenségre utal, de az ő esetében szerintem inkább a sok stressz miatt van.

2021. jan. 22. 14:21
 9/32 A kérdező kommentje:
A kezeltetés fake news.
2021. jan. 22. 14:21
 10/32 anonim ***** válasza:
74%

"A kezeltetés fake news."


Honnan tudod, hogy fake news? Látta valaha valaki az orvosi kartonját?

Nem.

Ellenben az ilyen pletykáknak mindig van alapja.

Lásd szájer, róla is már beszélik évtizedek óta, hogy buzogány, most ténylegesen le is bukott vele.

2021. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!