Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy itt a...

Az miért van, hogy itt a gyakorin néhány Orbánfóbiába teljesen belebetegedett ember, aki máskor állandóan az emberi jogokról meg a jogállamiságról rinyál, az egyébként alapvető jogi ismeretekkel sincs tisztában?

Figyelt kérdés

Például nem tudja, hogy ha valaki valakit megvádol, akkor neki kell bizonyítékokat felhoznia arra, hogy az illető bűnös, és nem a vádlottnak, hogy ő ártatlan.


Konkrét eset, balliberális okoska azt állította, hogy Orbán ausztriába jár kezelésre. Jeleztem neki, hogy ez fake news.

Erre ez a válasza, "Honnan tudod, hogy fake news? Látta valaha valaki az orvosi kartonját? Nem.Ellenben az ilyen pletykáknak mindig van alapja."

Magyarán terjesztenek egy hazug pletykát, és ha nem megyek el Orbán orvosával beszélni, aki igazolja, hogy a miniszterelnöknek nincsenek mentális problémái és nem jár külföldre kezelésre, akkor a pletyka igaz? :D Ehhez mennyire kell butának lenni? És a vicc az egészben, hogy ezt a bugyuta érvelést még egy csomóan fel is szavazták 90százalékra.



2021. jan. 22. 17:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyik részről sem elfogadható,inkorrekt.


Akkor most mondd ki te is, hogy a fideszsajtó részéről te sem tartod ezt elfogadhatónak.

2021. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyenyenyeee...

KI a döntéshozó?!?Nyenyenyeee?!?

2021. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de az elmúlt nyolc évben... ja, várj csak, ez a Fidesz szövege.

https://www.youtube.com/watch?v=VsyBrvlyKVw

2021. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező


Szerintem ne várd el ilyen szintű hozzászólások mellett azt, hogy neked valós érveket felhozzanak. Egy ilyen primitív kérdésre és ilyen "nyenyenyenye" hozzászólásokra senki nem fog értelmes választ adni.

2021. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

12

Mi az hogy ki a döntéshozó? lényegtelen. Ha a vádnak nincs bizonyítéka, akkor senki sem hozhat olyan döntést hogy elítéli a vádlottat.

2021. jan. 22. 17:35
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
11-esre válaszolj légyszíves.
2021. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
15 a nyenyenye válasz a sokadik retardált válaszoló után szerintem több mint indokolt. próbálok az ő nyelvünkön kommunikálni, mert én ilyen liberális csávó vagyok.
2021. jan. 22. 17:36
 18/33 A kérdező kommentje:

16

Nem mondom ki, mert nem a Fidesz írkálja itt ezek a gyakorin, hanem ti baloldali szavazók. És erről volt szó, nem a nagy politikáról.

2021. jan. 22. 17:39
 19/33 anonim ***** válasza:
89%

Azt hiszem mindenki látja, hogy a fidesznél rendbenlevőnek találja a módszert a kérdező, hiszen attól, hogy a fidesz nem a gyakorin csinálja, hanem a sajtóban (aminek sokkal nagyobb hatása van), még el lehetne ítélni.


Szóval ha a másik oldal csinálja, az rossz, ha a saját oldal az jó.


Ez kb. jól leírja a fideszes gondolkodást a dolgokról.


Én nem fideszesként azt mondom, mind a két oldalról elítélendő a dolog.

2021. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
19? a kérdező még nincs 18 éves,ezt vedd figyelembe.agyilag éretlen még.
2021. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!