Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lennél a miniszterelnök,...

Ha te lennél a miniszterelnök, vállalnád munkahelyek megszűnését a környezetvédelemért cserébe?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem, azért van priorítás, és az emberek megélhetése fontosabb.
2021. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Szerintem ha éhenhalásra ítéljük az embereket kevesebben lesznek és nem lesz annyi probléma. Kezdhetjük a sofőrökkel, önvezető járművek előre!!
2021. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kérdés a tipikus mai magyar gondolkodást tükrözi. Csak fekete fehér létezik. Ha nem szereted ezt vagy azt akkor ellenség vagy.


De a világ szines és sokrétű. Mindig van kompromisszumos megoldás. Az angolok ezt a hozzáállást úgy tanítják hogy win win situation.

A magyar paraszt régen azt mondta erre, a kecske is jól lakik a káposzta is megmarad.

Visszafejlődünk ?

2021. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg ha kifejtenéd, hogy mi az összefüggés a kettő között, akkor talán értelme is lehetne a kérdésnek, mert így értelmetlen.
2021. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Szituációfüggő.

De ez általában úgy működik, hogy a környezetszennyező üzemeket, bányákat itt Európában bezárják, aztán importáljuk az árukat Ázsiából, Afrikából, így ott lesz a környezetszennyezés, viszont sok új munkahely is keletkezik náluk.

Kínában örülnek még az acéliparnak, Guineában a bauxitbányászatnak, Indonéziában a nickelbányászatnak.

2021. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Igen.
2021. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha én lennék a miniszterelnök, nem lennék annyira hülye, hogy azt hinném, ez a valós helyzet. Rengeteg munkahelyet csinálnék a környezetvédelemre. És élnék mint Marci Hevesen, a többiekkel együtt.
2021. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#3

Te vagy a tipikusan magyar, aki nem ért egy kérdést.

2021. jan. 23. 13:11
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
8. én em értem és nem a 3as vagyok. Az ilyen alacsony értelmi képességűeknek, mint én, elmagyaráznád, hogy mi az összefüggés a környezetvédelem és a munkehelyek megszűnése között?
2021. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az az összefüggés, hogy vannak környezetvédelmi intézkedések, amik munkahelyek megszűnését eredményezné. Az csak téged minősít, hogy el se tudsz ilyen intézkedést képzelni.
2021. jan. 23. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!