Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy buta kérdés, de...

Árokpart kérdése:

Lehet, hogy buta kérdés, de jól látom, hogy ha most még nem lenne vakcina elképzelhető, hogy nagyobb esélyünk lenne, hogy átlagos nyarunk lesz?

Figyelt kérdés
Legalábbis a tavalyihoz hasonlóra gondolok. Mert őszintén egyre jobban ezt látom sajnos. Mintha a Miniszterelnök úr most még jobban meg volna ijedve pedig van vakcinánk és ha igaz nem is túl gyorsan, de lesz. Akkor miért van nagyobb pánikhangulat a kormányban most mint mikor még tavaly tavasszal. Pedig akkor aztán szinte semmit sem tudtunk a járványról. Komolyan lassan már visszasírom a tavalyi évet, pedig ha valami az sem volt jó járvány szempontjából. Ki mit gondol erről?
2021. jan. 22. 23:54
 1/10 KárpátokGéniusza ***** válasza:
74%
Orbán Viktor fél hogy a szemétdomb (vagyis Mo) amit 10 év alatt felépített a nyakába borul :D
2021. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

talán mert engem is kirúgtak és nem találok új munkát. Hívok pár céget leüvöltenek hogy nem felépítés lesz náluk hanem leépítés és nem vezsnek fel ÚJ EMBERT.


covidot szerencsésen túléltem, most éhen döglés vár rám

2021. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Igen, ismerős. Annyira vártam a 2021-et, de már én is rádöbbentem, sokkal rosszabb, mint 2020.

Az egész korlátozásnak meg vakcinának nincs köze a járvány terjedéséhez, ez a vírus úgyis úgy terjed, ahogy akar, és hullámokban. A megoldás az lesz, ha belátják, hogy kell hagyni az életet tovább menni, és ezt a vírust is besorolni a többi vírus közé, amivel együtt élünk.

2021. jan. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

3* igaza van szerintem! Ha mutálódik már a vakcina is lehet hatástalan lesz rá. Semmit nem tudunk a természet csapása ez mint a földrengések, cunamik stb.


Anno a pestist is túlélte a világ népessége vakcina nélkül.

2021. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Halálos mutációkkal riogatnak épp
2021. jan. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt a mutálódott vírus, amitől aztán hú, most tényleg mindenki meghal, ha nem zárunk le mindent.
2021. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 bizony túl! Tudod hogyan? Lezárták a falukat. Aki megszegte a szabályt, felakasztották. No tárgyalás, no duma, lógás. Ja, azt elfelejtettem, a pestis másképpen terjedt. Ami ahhoz jó, az ehhez nem és fordítva.


Kérdező! Igen, buta kérdés. Most mit mondjak? Gondolkodni kéne. Elszenvedjük az eseményeket vagy teszünk ellene. Ezt mondta Petőfi is. Rabok leszünk vagy szabadok? Ez itt a kérdés. A döntés viszont a tiéd.

2021. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: A pestis idején még nem volt áram, és import se nagyon. Amit akkor meg lehetett tenni, azt ma már nem lehet.
2021. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy gondoltad, hogy én ezzel nem voltam tisztában?
2021. jan. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Oké, lehet, hogy féreértettem a 7-esedet, és neked tiszta a dolog. De sokaknak viszont nem. Olvasom az ötleteket, hogy 2 hónapra mindenkit be kéne zárni a lakásába, semmi munkahelynek nem kellene működnie, és akkor eltűnne a vírus. Nem érik fel ésszel, hogy akkor áram sem lenne, mert az elektromos műveknél sem dolgoznának, az atomerőműveknél is galiba lenne, mert nem dolgozának, a börtönökből is kiszöknének a rabok, mert ugye ott sem dolgozik senki. Ja, és ugye élelmiszerkiszállítás sem lenne, mert a szállítócégek sem dolgoznak.
2021. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!