Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy idén...

Elképzelhető, hogy idén nyáron nem nyitnak ki a strandok ?

Figyelt kérdés
Mit fognak csinálni az emberek a nyáron a kánikulában ?
2021. jan. 23. 00:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%

Igen!! Sőt ez a valószínű hogy nem nyitnak ki a strandok.


A víz az egyik legnagyobb fertőzőforrás!

2021. jan. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2021. jan. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
Teljes mértékben elképzelhető! Ez a legkevesebb. Emberek százezrei szegényednek el. Kit érdekel a pancsolás ilyenkor?
2021. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Nemhogy a strandok nem nyitnak ki de még a 8 órai takarodó is érvényben lesz.
2021. jan. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Szezon lesz, egyértelműen újra fog nyílni kb. minden is. Hisz mi ment már 2020-ban? Vírus meg minden majd Június 1.-ével minden beindult, a nyár tökéletesen zavartalanul ment, aztán jöttek a hírek hogy lesz második hullám is, ezek után meg naptári pontossággal Szeptember 1.-én beütött a második hullám. Emlékszem az első tartalomra ami pl. Magyarósi Csaba csatornáján megjelent 1.-én, abban a videóban még csak enyhe utalás volt, de a 2.-án kirakott napelemes videótól már konkrétan behánytam... Mármint nem az elhangott tényektől (?), hanem ettől a kiszámítható naptári pontosságtól. Lezajlott a szezon, jöhet a korona mi? Nem akarom megkérdőjelezni ezt a korona-mizériát, csak tavaly is telibe úgy zajlott le minden, ahogy én azt vártam a koronát illetően már a nyár kezdetétől fogva, annyira együgyű balek módon, annyira kiszámíthatóan, mintha valami béna mód előre eltervezett forgatókönyv szerint haladtunk volna. Nem akarom lelőni a poént, de én nagy esélyt látok ennek a forgatókönyvnek a megismétlésére így szerintem a nyár az ismételten szabad lesz. Esetleg annyit változhat, hogy az oltás közben érkezik, így esetleg a menetrend szerinti őszi következő hullám elmaradhat vagy mérséklődhet, de ennyi.
2021. jan. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, ez egy illedelmes, menetrendre érkező-távozó vírus. :)

Nyárra elmegy, aztán jön az akárhányadik hullám, és mindez így megy majd, míg a birkát meg lehet vezetni.

2021. jan. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban bármi előfordulhat.
2021. jan. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

"Mit fognak csinálni az emberek a nyáron a kánikulában ?"


Ez mar megint egy gyerekes kerdes ... csak a diakoknak van nyari szunet (vakacio) ... a felnottek mit fognak csinalni? Dolgozni fognak, hogy a hulyegyerekuk mehessen strandra ha lehet.

2021. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez így januárban kissé korai kérdés.
2021. jan. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Bekapcsolom itthon a legkondit es eszem agaban sem lesz kimenni a kanikulaba :)))
2021. jan. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!